26R72B czy 32S71B

KRYSTIAN_J

New member
Witam zastanawiam się nad telewizorem LCD wybór padł na samsunga modele o wielkości ekranu 26,27 i 32.

W sumie w tym samym przedziael cenowym dostepne są modele 26R72B i większy 32S71B. Z danych fabrycznych wynika że nby R72 jest lepszy - jak jest na prawde ?? Telewizor ma służyć do oglądania TV z anteny naziemniej i z DVD w tym DIVX. Pokój jest nie nasłoneczniony odległość od ekranu ok 1,5 - 2 m. Kuszący co do wielkości i ceny jest S71 ale czy jest wart uwagi ? czy może lepiej kupić mniejszy a "lepszy" R72 ?

Prosze o pomoc ..

Pozdrawiam
Krystian
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam -
nie widząc- na odległość - powiedziałbym 26 R 72 . Ale serce rwie się ku 32" .Ja ogladam 40" z odległości 2,5 metra i jest extra . Ale jsli masz sokoli wzrok - to dla Ciebie moze być rozpacz. Weź obydwa - wybierz ten który się lepiej sprawuje i po balu / drugi oddaj/
do odległości 1,5 metra - to chyba 26" wypasione - Np. JVC s 60 , Loewe .
pozdrawiam
 

KRYSTIAN_J

New member
KIKI - jak to jest z tymi prezentacjami, wysłąłem do was maila 20.07 i ponownie 23.07 i brak jakiejkolwiek odpowiedzi - chyba nie jesteście zbyt wiarygodną firmą...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
odpowiadam na wszystkie pytania i to na gg, i wszystkich adresach mailowych. Jeśli nie odpowiedziałem to widocznie nie otrzymałem info od Ciebie. Kilka razy komp sie zawiesił.
Proszę jeszcze raz o maila.
pozdrawiam
 
Do góry