PS59D550 - czy warto?

pacmanx

New member
No właśnie, chcę kupić, cena jak dla mnie dobra, tylko, że zjeździłem już kilka Media Marktów i innych i nigdzie nie mogę zobaczyć go na żywo...
Obecnie mam 60PK250 z którego jestem zadowolony, odbicia na ekranie mi nie przeszkadzają bo przeważnie oglądam po zmroku lub w zaciemnionym pokoju. Warto kupić Samsunga czy może dołożyć do 60PZ250 lub 60PZ570? Mam też PS50C530 - jak dla mnie obraz LG jest nieco lepszy, czy jest jakaś różnica w porównaniu z serią D?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Moim zdaniem nie warto zmieniać Pk250 a D550, nic nowego nie zobaczysz, lustro takie samo, jedyny plus Samsunga to internet i dość dobry odtwarzacz multimediów.
 

beber

New member
Moim zdaniem nie warto zmieniać Pk250 a D550, nic nowego nie zobaczysz, lustro takie samo, jedyny plus Samsunga to internet i dość dobry odtwarzacz multimediów.

Ja tez sie zastanawiam nad tym modelem i nie moge go nigdzie porownac do 51D6900, bo to w sumie tysiak wiecej a cali duzo wiecej.

Czy ktos widzial to osobiscie i moze cos podpowiedziec?
thx
 

Rysior

New member
Telewizorek jak na tą cenę to ok - choć nie mam porownania z innymi modelami. Obraz jest podkręcony efekciarsko- mocne kolory i kontrast- ciezko to wyregulować, ale jak dla mnie ok, duzą wadą jest to ze moze bzyczeć - niektore modele tak mają, mozna to zgłaszać, wymieniaja moduł i moze sie poprawić (choć nie musi), internetu w nim nie ma ale jest połączenie z siecią LAN - przesył filmów i odtwarzanie z USB bardzo dobre - mkv hd i 3d chodzi ładnie, napisy musza być w SRT bo inaczej sie chlasta, to samo ze zdjęciami i muzyką - po LAN-ie nawet flac - ładnie wykrywa serwery i dyski sieciowe. Ogolnie jesli ktos szuka duzego taniego ten jest super.
 

janox

New member
No właśnie, chcę kupić, cena jak dla mnie dobra, tylko, że zjeździłem już kilka Media Marktów i innych i nigdzie nie mogę zobaczyć go na żywo...
Obecnie mam 60PK250 z którego jestem zadowolony, odbicia na ekranie mi nie przeszkadzają bo przeważnie oglądam po zmroku lub w zaciemnionym pokoju. Warto kupić Samsunga czy może dołożyć do 60PZ250 lub 60PZ570? Mam też PS50C530 - jak dla mnie obraz LG jest nieco lepszy, czy jest jakaś różnica w porównaniu z serią D?

właśnie kupiłem sobie takie cosik i pierwsze wrażenia są ok ale ...... coś za coś brak smart TV ( mam w modelu samsunga z ubiegłego roku też 3D więc da się żyć bez tego . Okularki które mam do 50-ki oczywiście nie działają więc dokupiłem nowe :)

obraz jest OK media śmigają extra
ponieważ mam Mac-a to się deko pomęczyłem ale all share już działa tylko pytanie do czego to jest potrzebne skoro można podpiąć pendriva i jest bez stresu.
ogólnie fajny telewizorek za małe pieniądze ( mam tu na myśli cenę do ilości cali + extra 3D )
 

janox

New member
właśnie kupiłem sobie takie cosik i pierwsze wrażenia są ok ale ...... coś za coś brak smart TV ( mam w modelu samsunga z ubiegłego roku też 3D więc da się żyć bez tego . Okularki które mam do 50-ki oczywiście nie działają więc dokupiłem nowe :)

obraz jest OK media śmigają extra
ponieważ mam Mac-a to się deko pomęczyłem ale all share już działa tylko pytanie do czego to jest potrzebne skoro można podpiąć pendriva i jest bez stresu.
ogólnie fajny telewizorek za małe pieniądze ( mam tu na myśli cenę do ilości cali + extra 3D )

a masz czasami bzyczenie przy ciemnych sekwencjach wyświetlanego obrazu?
 
Do góry