Samsung TV model D6500

trup

New member
Nie, nie możesz liczyć na płynne odtwarzanie filmu 1080p, natomiast w 1080i tak. Format 1080p jest zarezerwowany dla obrazów statycznych.

Klawiatury nie da się podłączyć.

W sprawie weebtv, jestem zielony
Z tym się nie zgodzę, mam kamerę co nagrywa Full HR 1920x1080 60kl/s progresywnie. Jednak TV nie odtwarza takich plików przez USB. Oglądam to przez PC, ale komputer musi być bardzo szybki lub wspomagać H264 sprzętowo, by odtwarzać bez zacięć. Trochę mnie wkurza, że 2 letni THOMSON odtwarza te pliki bezpośrednio i bez zacięć. SAMSUNG odtwarza pliki maksymalnie 30kl/s.
 

filiprudnik

New member
Witam,
Mam pytanie jakiś miesiąc temu zakupiłem telewizor UE32D6500 i mam problem z przycinającym się obrazem np. podczas grania na konsoli ale także podczas oglądania TV obraz przycina i rozmazuje się. Jest na to jakaś rada ??

Z góry dzięki za odpowiedz
 

fula

New member
Z tym się nie zgodzę, mam kamerę co nagrywa Full HR 1920x1080 60kl/s progresywnie. Jednak TV nie odtwarza takich plików przez USB. Oglądam to przez PC, ale komputer musi być bardzo szybki lub wspomagać H264 sprzętowo, by odtwarzać bez zacięć. Trochę mnie wkurza, że 2 letni THOMSON odtwarza te pliki bezpośrednio i bez zacięć. SAMSUNG odtwarza pliki maksymalnie 30kl/s.


No właśnie, to że masz kamerę 1080p60 nie oznacza że samsung d6500 odtworzy.
Standardy ATSC to:
1920x1080 60i
1920x1080 30p
1920x1080 24p
 

trup

New member
No właśnie, to że masz kamerę 1080p60 nie oznacza że samsung d6500 odtworzy.
Standardy ATSC to:
1920x1080 60i
1920x1080 30p
1920x1080 24p
Chodziło mi o to, że taki niby multimedialny SAMSUNG a nic ponad 30kl/s nie odtworzy. Natomiast dużo tańszy THOMSON "łyka" płynniej niż nie jeden PC. Bardzo dziwne podejście firmy bo sprzęt na pewno wydoli, a może chodzi o jakieś licencje?
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Czy omyłkowo wrócili do poprzedniego softu? Mało prawdopodobne, myślę że wykryli jakieś błędy luki lub są skargi do serwisów. Ja mam problem na sofcie 1016 z PVR. Po przekroczeniu 200Gb nagrań wiesza się twardziel. Na sofcie 1013.7 tego nie było, jeśli pamięć mnie nie zawodzi.

Najnowszy soft dla modeli D65** i D67** to 1016 który był na stronie samsunga od 07.11 do 30.11. Teraz jest omyłkowo zamieszczony 1015.1 który jest z października.
 
Ostatnia edycja:

fula

New member
Najnowszy soft dla modeli D65** i D67** to 1016 który był na stronie samsunga od 07.11 do 30.11. Teraz jest omyłkowo zamieszczony 1015.1 który jest z października.


Czy omyłkowo wrócili do poprzedniego softu? Mało prawdopodobne, myślę że wykryli jakieś błędy luki lub są skargi do serwisów. Ja mam problem na sofcie 1016 z PVR. Po przekroczeniu 200Gb nagrań wiesza się twardziel. Na sofcie 1013.7 tego nie było, jeśli pamięć mnie nie zawodzi.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Czy omyłkowo wrócili do poprzedniego softu? Mało prawdopodobne, myślę że wykryli jakieś błędy luki lub są skargi do serwisów. Ja mam problem na sofcie 1016 z PVR. Po przekroczeniu 200Gb nagrań wiesza się twardziel. Na sofcie 1013.7 tego nie było, jeśli pamięć mnie nie zawodzi.
Porównałem oba softy i są identyczne. I wielkość plików i daty są takie same, a poza tym nie można aktualizować 1015.1 jeśli ma się w TV 1016. Poza tym nigdy nie jest powtarzana numeracja. Zawsze musi się różnić oznaczeniem.
Poza tym gdyby w 1016 były jakieś błędy to samsung nie dał by jako aktualizacji niższej wersji bo sami nie dają w TV możliwości zastąpienia (aktualizacji) wyższej niższa.
 
Ostatnia edycja:

apienk01

New member
Infolinia Samsung informuje, że wyjście audio jest tylko i wyłącznie przez światłowód. Mi audio wychodzi przez EURO, ale tylko z programów TV pomimo, że wg infolinii też nie powinno. Może dlatego, że mam TV z modułu CI.

Ja biorę audio z gniazda słuchawkowego. Do amplitunera Yamahy podłączam przejściówką jack-cinch. Jakość przyzwoita. Na filmach z dźwiękiem Dolby dynamika jest niesamowita.
 

Wecol

New member
Witam serdecznie.

Od 3 dni jestem posiadaczem samsunga UE46D6500. Mam mały problem z wi-fi. Otóż mam w domu sieć bezprzewodową. Sieć jest już zainstalowana w tv. Sprawdzam stan sieci i jest ok. Ale jak wchodzę w przeglądarkę www to cały czas pokazuje mi aktualizację. I to trwa..trwa...i trwa. Aż w końcu wyłączam tv. Bo cały czas pokazuje aktualizacje (do 5 minut wytrzymuję). Czy ta aktualizacja ma jakoś dłuzej trwać?? I co to jest za aktualizacja??
 

Madas

New member
Bez reklam
Witam serdecznie.

Od 3 dni jestem posiadaczem samsunga UE46D6500. Mam mały problem z wi-fi. Otóż mam w domu sieć bezprzewodową. Sieć jest już zainstalowana w tv. Sprawdzam stan sieci i jest ok. Ale jak wchodzę w przeglądarkę www to cały czas pokazuje mi aktualizację. I to trwa..trwa...i trwa. Aż w końcu wyłączam tv. Bo cały czas pokazuje aktualizacje (do 5 minut wytrzymuję). Czy ta aktualizacja ma jakoś dłuzej trwać?? I co to jest za aktualizacja??
spokojnie u mnie też aktualizacja trwała długo .... cierpliwości :)
 
Do góry