Samsung TV model D6500

mariano105

New member
Zaraz do nich zadzwonie i popytam co i jak z tą "nową" aktualizacją spróbuje sie dowiedzieć co niby nowego ma wnosić jak coś się dowiem to dam znać chyba że trafię konsultanta z poziomem wiedzy mniejszej odemnie.
 

mariano105

New member
Przedzwoniłem na ifolinię i tak jak myslałem jak go zapytałem czemu nie można zaktualizować to troche zajęło mu myślenie po czym stwierdził że CHYBA dlatego że mam nowszą i chcę wgrać starszą wersję softu ewentualnie jest błąd w numeracji no i juz mi ciśnienie podniósł bo mówie jak starszą jak dzisiaj sie ukazała najnowsza na błąd w numeracji jeszcze mógłbym się zgodzić, a wogóle rozwalił mnie tekstem że jak się nic z telewizorem nie dzieje to najlepiej nie wgrywać nic bo te aktualizacje nic nie wnoszą więc ja pytam po co są na co pan że usuwają ewentualne problemy to ja na to że jednak mam problem bo nie mogę wgrać nowego softu i tak sobie pogadalismy jak to z infolinią a z rozmowy jak to zazwyczaj bywa nic zupełnie nie wyniknęło.
 

trup

New member
Czy ktoś robił downgrade softu? TV nie "widzi" wcześniejszych wersji. Jest jakaś opcja do tego w menu serwisowym? Chciałem spróbować wgrać wcześniejszy, by zobaczyć piktogramy (teraz z softem 1016 nic w trybie sklepowym nie wyświetla) dla kolejnych argumentów w sprawie wady 3D przy odwołaniu do SAMSUNGa. Dziś TV wrócił z serwisu z wpisem do gwarancji "sprawdzenie działania" i "TV sprawny".
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Mam wgrany 1016 i nie zauważyłem różnic ale to nie znaczy ze ich nie ma. Podobno poprawili działanie internetu i wifi. Pogorszenia nie zauważyłem.
 

pitates

New member
problemy z astrą

Witam panowie mam takie pytanko mam 46d6500 oraz diseq na 2 satelity i z hot birda sciąga wszystkie kanały a z astry tylko około 100 dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi że znają ten przypadek zgłaszałem to kilka miechów temu i nic nie zrobili czy u was jest tak samo z 2 satelitami jak jest ustawiony albo ewentualnie wiecie jak to naprawić.

Pozdrawiam:grin:
 

panorafix

Member
Witam panowie mam takie pytanko mam 46d6500 oraz diseq na 2 satelity i z hot birda sciąga wszystkie kanały a z astry tylko około 100 dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi że znają ten przypadek zgłaszałem to kilka miechów temu i nic nie zrobili czy u was jest tak samo z 2 satelitami jak jest ustawiony albo ewentualnie wiecie jak to naprawić.

Pozdrawiam:grin:
Ja mam N tylko na hot bird i dodatkowo zez na astrę z drugiego konwertera bezpośrednio do gniazda w TV i odbiera wszystko co możliwe.Nie mam żadnych przełączników.
 

Frytejro

New member
A ktos sprawdzał czy 3D w roznych softach sie zmienia? bo nie wiem czy upgradeowac czy nie .. hmm ale przyznam ze wifi mnie swędzi bo jak pisałem nie jestem w stanie strumienia FHD przeslac bez lagów na TV..
 

nick777

New member
Witam,
Jeśli będzie można się podpiąć do tego wątka, to chciałbym zapytać użytkowników 46D6500 jak sprawuje się wam usługa SKYPE?? Rodzice na dniach chcą kupić telewizor, który umożliwiłby im korzystanie właśnie z tej usługi. Spodobał im się SAMSUNG 46D6500. Jeśli ktoś używa kamery nie SAMSUNGOWEJ np. Ligitecha to byłbym wdzięczny za przekazane informacje jaki to model i jak się spisuje.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Logitecha? A dokładnie o jakiej kamerze mówisz? Z tego co wiem to tylko dwa modele pasują do tego tv. Samsunga (około 300-350zł na allegro) i skypa za około 500zł. Kamera kompatybilna z tym modelem musi sama przetwarzać obraz i dźwięk. Nie wierz we wszystko co widzisz w reklamach.
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
Skype działa bezproblemowo. Sprawdzałem bez kamery z tv tylko wizja i dźwięk z laptopa. Zapewne sprzedawca widział reklamę Logitecha w tv jak do dużego lcd podłączają kamerę. Nie mówię że nie ale nie z tym modelem, a przynajmniej nie słyszałem o kamerach Logitecha z procesorem obrazu. Ta kamera to TV Cam na Skype Numer modelu: V-U0022 (Camera) i jest ona kompatybilna z niektórymi modelami panasonica (http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/23127). Cena około 600zł.
Jeśli bardzo ci zależy na podłączeniu kamery do skypa to dla świętego spokoju i ewentualnego rozczarowania kup dedykowaną do tego modelu.
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
Tak to kompatybilny. Dwa dni temu były sprzedawane za 310zł. Ceny spadają bo sprzedają je osoby które dostały camer do tv a nie używają ich. Myślę że jeszcze potanieją.
 

Frytejro

New member
mnie nie chodzilo o naprawe 3d softem, a to czy nie bedize jeszcze gorzej bo czasem a raczej bardzo czesto sie tak zdarza w softach ze naprawia jedno a psuje 2 inne rzeczy D:
 
Do góry