HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

Shagohad 17-06-2011 01:46

Te modele 6500 maja jedna zalete: sa bardzo ladne. Ale jakosc obrazu, to zaden progress wzgledem C. Jednym slowem, sa lepsze TV.

Jericho24 17-06-2011 09:11

Cytat:

Napisał Shagohad (Post 660829)
Jednym slowem, sa lepsze TV.

Czyli ktore?

Primer 18-06-2011 13:48

Cytat:

Napisał Shagohad (Post 660829)
Te modele 6500 maja jedna zalete: sa bardzo ladne. Ale jakosc obrazu, to zaden progress wzgledem C. Jednym slowem, sa lepsze TV.

Jak ja lubię takich speców od jakości obrazu.Człowieku przez ostatnie dwa miesiące miałem w domu ok 10 tv i nikt mi nic nie powie na temat idealnego tv,bez bad pixeli,bez chmurek czy sub pixeli.Takie tv nie istnieją,każdy będzie miał coś czy to Sony czy Sharp czy Samsung.Ciekaw jestem na jakiej podstawie piszesz o jakości obrazu w stosunku do serii C,myślę że fachowo sprawdziłeś w sklepie:)
Dla mnie te TV poza niesamowitym wyglądem mają również niesamowity obraz.Kiedy po swojej przygodzie z Sharpem zobaczyłem materiał HD na tym TV opadła mi szczęka Twoje ostatnie zdanie że są lepsze TV jest po prostu infantylne.To ta sama zasada gdyby ktoś powiedział o bardzo dobrym samochodzie że fajnie wygląda ale są lepsze w prowadzeniu.Pewnie ze tak tylko ten lepszy kosztuje 4-5 razy tyle i wszystko na ten temat.Dla mnie np.C-650 ze swoimi cudownymi matrycami to oszustwo klienta,jak można robić ludzi tak w konia.Kupujesz i losujesz co dostaniesz:fool:Dziś oficjalnie niektóre sklepy sprzedają C-650 w różnych cenach w zależności od matrycy.Dlatego wracając do 46D6500 za 4.600ten telewizor to bardzo dobry wybór. Obraz bdb dzwięk również o wyglądzie nie wspominam dodatkowo szereg innych funkcji z czystym sumieniem mogę go polecić a testowałem osobiście różne modele w tym wymienione.A jeżeli chodzi o chmurki to tak naprawdę nie widziałem tv idealnego w tym względzie,kwestia tylko czy trafi się taki nie do przyjęcia czy "standardowy".Tv LCD lub LCD podświetlane LED-ami po prostu tak mają i po tym co widziałem przez ostatni czas nikt nie jest w stanie przekonać mnie że jest inaczej.Jak ktoś tego nie widzi to źle patrzy albo nie chce zobaczyć i tyle :lol: Pzdr

Jericho24 19-06-2011 22:12

Cytat:

Napisał Primer (Post 661138)
46D6500 za 4.600ten telewizor to bardzo dobry wybór. Obraz bdb dzwięk również o wyglądzie nie wspominam dodatkowo szereg innych funkcji z czystym sumieniem mogę go polecić a testowałem osobiście różne modele w tym wymienione.A jeżeli chodzi o chmurki to tak naprawdę nie widziałem tv idealnego w tym względzie,kwestia tylko czy trafi się taki nie do przyjęcia czy "standardowy".Tv LCD lub LCD podświetlane LED-ami po prostu tak mają i po tym co widziałem przez ostatni czas nikt nie jest w stanie przekonać mnie że jest inaczej.Jak ktoś tego nie widzi to źle patrzy albo nie chce zobaczyć i tyle :lol: Pzdr

Dzisiaj w sklepie staly obok siebie 40C650 i 40D6710. Obraz demo FHD byl na nich identyczny, z mala roznica. Gdy wyswietlana scena byla w polowie czarna, to ta czern byla widocznie podswietlona na D6710 i pod katem wchodzila w granat. Obraz ogladany z boku tez byl troche gorszy na D6710. C650 byl na SQ01.
Roznica w cenie ponad 1,5tys zl, moim zdaniem nie warte doplaty za design, i pare bajerow wiecej (Skype, PVR), z ktorych i tak rzadko sie korzysta.

Primer 20-06-2011 00:41

Zapomniałeś że te parę bajerów to 3D i ledowe podświetlenie ale nie tylko :)

Primer 20-06-2011 11:32

Po prostu wyłącz aktualizację automatyczna i tyle

Jericho24 20-06-2011 21:18

Cytat:

Napisał Primer (Post 661465)
Zapomniałeś że te parę bajerów to 3D i ledowe podświetlenie ale nie tylko :)

o 3D zapomnialem to fakt. Ale siedzenie przed TV w migajacych okularach mi sie nie widzi, wiec kolejny zbedny gadzet. Ta technologia wymaga jeszcze duzego dopracowania.
O Led wiedzialem ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.