Samsung TV model D6500

cezary1020

New member
hmmm. Wielkie dzięki :) .Ale teraz to dopiero mam problem.Skoro nie samsunga to pewnie jakaś chińska?Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek info na jej temat,to bardzo proszę o info.
 

farba

New member
ja też mam nową matryce :)
37 P1UF3E
wg mnie spisuje się rewelacyjnie przynajmniej na moje oko
Tak, tak, rewelacyjnie, zwłaszcza po tym co kolega wyżej napisał, tzn albo podświetlanie na max, albo kupa. Zresztą u mnie tak samo o czym wspomniałem w tym(klik) temacie. Nie ma się co sprzeczać bo niektórym niewiele do szczęścia potrzeba. Nawet obraz z monitora komputerowego wyposażonego w matrycę TN, potrafią określić jako rewelacyjny z dobrymi kątami:shock: Najlepsze matryce wypuszcza Samsung i to nie podlega dyskusji. Niestety ten sam Samsung, bardzo często montuje w swoich telewizorach również matryce innych producentów.
 
Ostatnia edycja:

mefihl

New member
Wczoraj pojawił mi się dziwny problem z TV, nie wiem czy to wina Samsung czy Onkyo 609 podłączonego do niego. Onkyo mam podłączone przez HDMI i kabel optyczny. Od wczoraj gdy włącze ampli na kanale TV obraz zamienia sie na pixle i zaraz znika, wyskakuje komunikat brak sygnału. Po wyłączeniu ampli wszystko wraca do normy. Dodam, że przy oglądaniu filmów z dysku wszystko jest ok. Miał ktoś taki problem?
 
Ostatnia edycja:

jigaman

New member
TV na czuwaniu. wciskasz info-menu-mute-power zakładka option i czytasz co jest w type

resztę masz >>TU<<

hehe wlazlem z cikawosci, pobuszowalem po menu, wylaczam tv, wlaczam a tu obraz do góry nogami :) moja mina w tym momencie bezcenna:) (nic tam nie zmienialem)
wlaze jeszcze raz i patrze ze rozpoznał zupelnie inna matryce , cos tam strzałkami poruszalem i rozpoznal to co bylo wczesniej 40P1UF6E, po ponownym wlaczeniu obraz ok ale juz z defaultowym setupem obrazu :bober:
 

tdx

New member
Bez reklam
hehe wlazlem z cikawosci, pobuszowalem po menu, wylaczam tv, wlaczam a tu obraz do góry nogami :) moja mina w tym momencie bezcenna:) (nic tam nie zmienialem)
wlaze jeszcze raz i patrze ze rozpoznał zupelnie inna matryce , cos tam strzałkami poruszalem i rozpoznal to co bylo wczesniej 40P1UF6E, po ponownym wlaczeniu obraz ok ale juz z defaultowym setupem obrazu :bober:

Nooo... To na pewno nic nie zmieniałeś. :)
 

walus

New member
Przeszukanie Astry w UE40D6500

Mam gorącą prośbę. Sąsiad w moim TV UE40D6500 przeszukał programy z Astry (DVB-S). Teraz sam chciałem przeszukać, ale nie wiem jak do tego się zabrać. E-instrukcja jest dla mnie nie zrozumiała. Sąsiad w szpitalu, a ja nie wiem co począć. Jestem straszy wiekiem i pewnych zagadnień nie rozumiem. Proszę uprzejmie młodszych użytkowników forum o łopatologiczne wytłumaczenie.
 

prada

New member
Witam wszystkich. Czy ktoś próbował połączyć się z telewizorem poprzez ad hoc?? Ja niestety nie moglę, telewizor widzi sieć ale nie może nawiązać połączenia. Taka sama sytuacja jest kiedy z telewizora próbuję użyć tej funkcji.
 

Frytejro

New member
Witam. Panowie cos mi zona przetawila chyba w TV bo od jakiegos czasu w TV zaczal pojawiac sie komunikat ze telewizor jest w stanie bezczynnosci i wylaczy sie za 1 minute i odlicza czas.. podaje tez ze jesli nie chce wylaczyc TV to mam wcisnac OK. Ale to pojawia sie podczas normalnego ogladania ? o co chodzi ?

PS sprawdzilem swoja matryce po tym jak wrocil tv z serwisu po pixelu martwym.. jestem spokojny bo wrocil samsung a nie cos innego : A1UF7E.. tylko nie kumam co to 7 i czemu ta matryca to tylko kontowe LED? wszystkie sedie D6500 maja kątowe podswietlenie ??

i czemu oni pisza 200MHz jak jest 100-120?
 
Ostatnia edycja:

jigaman

New member
Nie przesadzalbym z tymi katami w 40P1UF6E - sam mam taka matryce i sadze ze katy sa wysmienite. Nic nie jest szare jak to ktos wczesniej opisał. Zrobie jutro filmik to bedziecie mogli sie przekonac.
 
Do góry