HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

septolete 19-08-2011 14:38

Dziwne, strasznie zjechali te Tv za kąty boczne, a niby jest niebo a ziemia w porównaniu do tego segmentu w SONYm

murashid 19-08-2011 15:26

Dzieki za info odnośnie ostatniej czesci mojego postu, czyli tego kwadratu, który pokazuję sie w prawym dolnym rogu, ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na najbardziej kluczową dla mnie kwestię związaną z trybem serwisowym i dokładną wskazówkę, gdzie szukać czas pracy panelu.

Primer 19-08-2011 16:00

I nie znajdziesz bo nikt z zabierajacych tu głos większej technicznej wiedzy nie posiada to jest wszystko zgadywanie i własne opinie oraz doświadczenia w danym temacie.Trochę wyżej też pytałem o dość ważną sprawę tzn o matryce i ich rodzaj oraz sposób ich identyfikacji itd.Niestety również się nie udało :(

tdx 19-08-2011 16:58

Cytat:

Napisał murashid (Post 679140)
Dzieki za info odnośnie ostatniej czesci mojego postu, czyli tego kwadratu, który pokazuję sie w prawym dolnym rogu, ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na najbardziej kluczową dla mnie kwestię związaną z trybem serwisowym i dokładną wskazówkę, gdzie szukać czas pracy panelu.

Kolego jeśli już koniecznie "musisz" to sprawdzić....

Przy standby na pilocie info menu mute power
zakładka control zakładka sub option -> panel display time (pokazuje czas pracy) (modele z nowym oprogramowaniem już tej zakładki nie mają) wcześniej można było uzyskać dostęp do tych danych poprzez menu hotelowe i klon TV na USB <- obecnie ta opcja jest już zablokowana

W niskich modelach np D5003/D400 sprawdzałem i czas pracy matrycy jest normalnie podawany. Ale od razu widać że jest inny soft w tych TV

Nawet gdybyś dotarł już do interesujących Cie danych licznik ten można skasować :)

Co do 2 sprawy - czy widać że było uruchamiane menu to nie - natomiast TV zapamiętuje w logu jakie przyciski były naciskane na pilocie ale ten log też da się skasować.

murashid 20-08-2011 15:55

Dzięki tdx za zainteresowanie. Wszystko się zgadza jest zakładka control i zakładka sub option, ale po wejściu w zakładkę sub option nie ma czegoś takiego jak panel display time lub czegoś podobnego. Więc dalej nie wiem jak to sprawdzić.Znalazłem tylko ten log który faktycznie da się skasować co też uczyniłem:-D. Jak wejdzie się w tryb serwisowy to jest też zakładka Expert ale w nią nie da się wejść. A może właśnie tam by należało tego szukać. Przekopałem całe to menu serwisowe ale niestety nie znalazłem tego czasu pracy : a może źle szukałem? nie wiem

onkielraf 20-08-2011 21:00

Witam, mam pytanie odnosnie modelu 40D6500. Odtwarzajac filmy z dysku twardego po jakims czasie film mi sie wylacza i powraca strona ze spisem filmow na dysku. czemu tak sie dzieje. z usb nic sie nie dzieje ale nie mam az tak wielkiego pena zeby nagrac np avatara 11GB. podpowiedzcie jak to rozwiazac.

panorafix 20-08-2011 22:01

Cytat:

Napisał onkielraf (Post 679482)
Witam, mam pytanie odnosnie modelu 40D6500. Odtwarzajac filmy z dysku twardego po jakims czasie film mi sie wylacza i powraca strona ze spisem filmow na dysku. czemu tak sie dzieje. z usb nic sie nie dzieje ale nie mam az tak wielkiego pena zeby nagrac np avatara 11GB. podpowiedzcie jak to rozwiazac.

Mam to samo z pena ok,z dysku 2,5 cieło a albo wywalało do spisu.Kupiłem dysk 3.5 z zewnętrznym zasilaniem ale jeszcze nie miałem możliwości sprawdzenia bo jestem po za domem do wtorku.Jeżeli też będzie to samo to nie wiem o co kaman.Fakt,że aktualizowałem soft USB ze stronki bo miałem starszą wersję a online nic nie wykrywał.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:37.