Samsung TV model D6500

RaRo

New member
Tuner DVB-S2 i DVB-T

Czy ktoś z kolegów wie czy sygnały video i audio z wewnętrznych tunerów DVB-S2 i DVB-T są wyprowadzone na któreś złącze telewizora, a jeśli tak to na które? Oczywiście chodzi o TV Samsung UE40D6500!
 

rupert9

New member
Witam
Posiadam ten telewizor dość długo ale wcześniej się nieinteresowałem min a teaz zainstalowałemmoduł nc+ i mam problem z tp. 12,265 tam gdzie jest tvp2hd polsat hd itd. poprostu nie może go odszukać wpisuje ae brak sygnału komunikat sprawdzić instalacje antenową, jednaj na tej samej antenie i konwerterze jest inny dekoder na którym nie ma problemu z tym tp. Czy ktoś ma podobny problem mam soft 1018 może go zmienić na nowszy? Który soft jest najlepszy czy poprostu najnowszy jest najlepszy?
 

oskarosi

New member
Witajcie!
Czy ktoś z Was posiada i mógłby udostępnić aktualną listę kanałów ulubionych taką podstawową z układem dla nc+ do d6500 ? :)
 

rodick

New member
modul ci+ w upc

Mam problem z dzialaniem tego modulu CI z kablowki upc w moim 37d6500.
Technik przyjechal, zamontowal, aktywowal karte i dzialalo. Zmienilem sobie kolejnosc programow na swoja i wydawalo sie ze jest cacy...ale po paru dniach zauwazylem, ze na niektorych kanalach co kilka minut zdarzaja sie przycinki obrazu wraz z wyswietleniem komunikatu 'kanal zakodowany' oraz jakis informacji technicznych o module. Przycinka taka trwa max 5 sek po czym wszystko wraca do normy.
Czasem przez godzine mozna ogladac bez problemu a czasem co kilka minut mam takie atrakcje.

Soft mam 1024. Na 1021 bylo tak samo. Wyjecie karty\modulu i wlozenie spowrotem nic nie daje.
Help.
 

pawelsw

New member
Panowie !!! ratunku !!!!!!
mianowicie mam taki problem .... te guziki z tyłu tv ( wylaczanie , głośność , przerzucanie kanałów) cały czas mam na ekranie i nie chca zniknąć tak jakby był wciśniety tylko ze ja nic tam nie robiłem tylko wlaczyłem tv i samo tak wyskoczyło... jaka moze byc przyczyna ????? no i pilot nie działa jesli ktos ma taki problem to prosze o jakas wszelaka pomoc....
 

gierzgorz

New member
Witam Panowi!
Po aktualizacji softu do wersji 1027 nie potrafię sensownie ustawić opcji obrazu.
Nawet kanały HD wyglądają tylko odrobinę lepiej niż standardowe SD.
Może ktoś z Was ma uniwersalne ustawienia dzięki którym uda się sensownie wyregulować obraz w tej wersji softu.
Obraz na wersja 1024 wyglądał cudnie a teraz lipa.
 
Do góry