Samsung TV model D6500

saptis

New member
Czy ktos wie juz dlaczego w niektorych TV. wystepuje problem samoczynnego wlaczania sie dzwieku podczas nagrywania jakiegos programu ?
To jest tak, ze TV potrafi sam wlaczyc dzwiek podczas zaplanowanego nagrywania - np. w nocy, ale wlacza tylko dzwiek nagrywanego programu bo obraz jest wylaczony.

Jakis czas temu wymienili mi plyte glowna, niedawno znowu byl w serwisie bo problem nadal wystepowal, ale nic nie wykryli i podejrzewam, ze nadal bedzie jak bylo.
Dodam, ze probowalem podlaczac rozne HDD i nic.
 
Ostatnia edycja:

brzozowiak

New member
Koledzy pomóżcie bawiłem się menu serwisowym i teraz nie działa mi hdmi (wyskakuje "niepoprawny format") próbowałem na różnych rozdzielczościach i sprzętach, porównywałem z ustawieniami ue37d6515 ale pewnych ustawień nie da się zmienić
 

ewa0123

New member
miga kontrolka stanu czuwania

Witam, zauważyłem, że od dzisiaj po włączeniu tv 46d6500 mruga jak kierunkowskaz w samochodzie kontrolka czuwania, nigdy tego nie było czy ktoś już miał takie objawy ?
 

tdx

New member
Bez reklam
odłącz wszystko od TV i zobacz czy dioda nadal mruga jeśli tak to np

w menu serwisoweym
main>>option>>standby led może być na on a ma być na off
 

tdx

New member
Bez reklam
Ciezko bedzie ci pomoc bez fizycznego kontaktu z tv :) generalnie dioda sygnalizuje ze tv gotowy jest do przyjecia sygnalu. Nie powoduje to zadnych negatywnych objawow.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

ewa0123

New member
obojętnie czy jest na hdmi, tv czy smart tv kontrolka mruga może samo przejdzie byle się nie popsuł bo gwarancja skończyła się miesiąc temu. Dzięki za pomoc, myslałem że się zaczyna psuć tv.

PS. do Rzeszowa mam 700 km to trochę daleko.
 
Do góry