Samsung TV model D6500

marwol

New member
Witam. W imieniu szwagra pytam: jest opcja uruchomienia z pendriva filmu w formacie mov?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

ja.mirek

New member
ipla extra

A w jakim celu dodano IPLA EXTRA -tylko dla materiału w 720p i wyświetlania bez reklam ??

To już było bez aktualizacji dostępne:!:..a brak jest najciekawszych dodatków dostępnych na
Windows lub Androida>>>różnych programów tv gratis a to samo dotyczy ..niestety braku
pakietu IPLA SPORT z wszystkimi interesującymi kanałami sportowymi :-(
W sumie niewiele wnosząca zmiana dla Smart TV :???:

No właśnie. Wykupiłem pakiet ipla extra, żeby po oglądać dodatkowe kanały (biznes, superstacja i kilka innych) na moim tv i okazuje się, że nie można. Po kontakcie z iplą poinformowali łaskawie, że tylko tv z najnowszej serii mogą usługę w pełni wykorzystać. Szkoda, pozostał komputer.
 

d6500

New member
Ja mam UE46D6500 i pobrało online wcześniej niż na stronie zamieścili.
Dziwna sprawa może to jest związane jeszcze z czymś innym . Po mimo mam ustawiony sprawdzanie update nie udało się on line .
Dzięki za info

Po aktualizacji przez usb też się ustawienia rozsypały :))
 
Ostatnia edycja:
A ja miałem przy swoim UE40D6500 przestawione w menu serwisowym na Niemcy i wczoraj pobralem ten najnowszy soft i wgralem go z pena i HbbTV mi nadal pozostało, a soft mam teraz 1024 :)
 

hard_rocker

New member
witam. :] czy któryś życzliwy Kolega posiada może listę kanałów NC+ na moduł cam dla Samsung TV model D6500?? i chciałby się nią podzielić? pozdrawiam wszystkich :]
 

seboo_2

New member
Witam,
Mam taki mały problem w UE37D6500, czasami przy wyświetlaniu ciemnych postaci (czarnych) pojawia się dookoła nich czerwona obwódka :/ co to może być ?
Dodatkowo występuje w moim modelu lekkie smużenie np w górnym rogu rozmywa się logo kanału podczas scen dynamicznych, coś można na to zaradzić??
 

ja.mirek

New member
ipla

No właśnie. Wykupiłem pakiet ipla extra, żeby po oglądać dodatkowe kanały (biznes, superstacja i kilka innych) na moim tv i okazuje się, że nie można. Po kontakcie z iplą poinformowali łaskawie, że tylko tv z najnowszej serii mogą usługę w pełni wykorzystać. Szkoda, pozostał komputer.

Nareszcie, u mnie na ipli pojawiła się nowa zakładka TV online umożliwiająca oglądanie kanałów telewizyjnych z wykupionego pakietu.
 

edlew

New member
Ja u siebie nic nie zauważyłem:(
W ostatniej wersji oprogramowania pojawiła się funkcja sprawdzania i naprawiania uszkodzonej partycji dysku do nagrywania programów TV.

Szkoda że panowie z Samsunga nie udostępniają funkcji hbbtv na nasz model. Jestem ciekaw jak długo będą jeszcze z tym zwlekać.
 
Ostatnia edycja:

seboo_2

New member
Witam,
Mam taki mały problem w UE37D6500, czasami przy wyświetlaniu ciemnych postaci (czarnych) pojawia się dookoła nich czerwona obwódka :/ co to może być ?
Dodatkowo występuje w moim modelu lekkie smużenie np w górnym rogu rozmywa się logo kanału podczas scen dynamicznych, coś można na to zaradzić??


Jakieś wskazówki???
 
Do góry