HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

apienk01 28-10-2011 10:33

Cytat:

Napisał wlodek10 (Post 700969)
Mam pytanie. Czy telewizory d 6500 obsługują moduł dostępu aston ver.2.26 Dziękuje za odpowiedz

Tak, obsługują.

trup 28-10-2011 10:34

Cytat:

Napisał marcinbb (Post 701514)
Kurna kolejny nawiedzony, który pisze o swoich niespełnionych marzeniach...

Generalnie Primer dał pomysł który ma szansę być skuteczny to czy trzeba dopłacać czy nie jest już sprawą drugorzędną. Ja napisałem papierek i w niedalekiej przyszłości przejadę się tam gdzie kupiłem TV - jednak poczekam aż $ trochę spadnie, bo jeśli miałbym dopłacać +1000 to gra nie warta przysłowiowej "świeczki". A skoro z 3m nie widać różnicy to po co przepłacać.

Tak czy owak puki co jak napisał trup TV daje radę i za te pieniądze nie ma co narzekać, film w 3D można obejrzeć raz na jakiś czas ze względu na małą ilość kontentu, co innego 2D FullHD jest tego o wiele więcej.

Znalazłem puki co największą wadę ue40d6500 po powieszeniu TV na ścianie za pomocą wieszaka podróbki WMN1000B dojście do złącz USB jest bardzo utrudnione ze względu na odległość od ściany 14,5mm. Przyznam że jak wieszałem swój TV na tej "lince" to serce podchodziło mi do gardła, i były ogromne obawy czy ta "linka" wytrzyma;)

Grubość TV a także odległość od ściany jak najbardziej uzasadniona gdy ma być podobny do obrazu. Ponadto w takim przypadku nie widać "bebechów". Nie wiem czy chciałbyś np. złącze SCART mieć rozwiązane tak jak w LCD TV Produkty - Sharp. Zawsze można na stałe podłączyć krótki przedłużacz USB i schować go za TV, wtedy dostęp będzie szybki, bez ściągania ze ściany ;).

mietka 28-10-2011 10:52

Cytat:

Napisał trup (Post 701521)
Grubość TV a także odległość od ściany jak najbardziej uzasadniona gdy ma być podobny do obrazu. Ponadto w takim przypadku nie widać "bebechów". Nie wiem czy chciałbyś np. złącze SCART mieć rozwiązane tak jak w LCD TV Produkty - Sharp. Zawsze można na stałe podłączyć krótki przedłużacz USB i schować go za TV, wtedy dostęp będzie szybki, bez ściągania ze ściany ;).

Całkowita racja.

mietka 28-10-2011 11:11

"Znalazłem puki co największą wadę ue40d6500 po powieszeniu TV na ścianie za pomocą wieszaka podróbki WMN1000B dojście do złącz USB jest bardzo utrudnione ze względu na odległość od ściany 14,5mm. Przyznam że jak wieszałem swój TV na tej "lince" to serce podchodziło mi do gardła, i były ogromne obawy czy ta "linka" wytrzyma:wink:"

A propos uchwytów do tv ,kupiłem podobny do tego- OBROTOWY UCHWYT WIESZAK DO TV PLAZMA LCD LED 32-63 (1901935774) - Aukcje internetowe Allegro
Kupiłem ten uchwyt dlatego że oglądam TV z różnych miejsc w pokoju-z sofy,z łóżka,więc musi być obrotowy.Plątaninę kabli rozwiązałem za pomocą korytka innej możliwości nie miałem.Podłączenia usb wyprowadziłem koło sprzętu stojącego pod TV(mimo,że mam dostęp do tyłu tv)
Jeżeli chodzi o wejścia do TV to tu mam problem tylko z przejściówką Slim Gender jest trudno ją włożyć.

trup 28-10-2011 11:15

Czy naprawdę nikt jeszcze nie oglądał coś z Bluray lub PC z HDMI 1.4 w 3D? Ja przy zakupie oprócz 2 par okularów dostałem również film 3D na Bluray (sprzedawca powiedział "to prezent za długie oczekiwanie na TV" ???), ale nie mam go gdzie obejrzeć. Swoją drogą wtedy - początek sierpnia - chyba przepakowywali do innych skrzynek, zacierając ślady 3D Full HD i głowili się jak jeszcze można zniechęcić klientów do reklamowania tego TV. Oficjalnie dostawa opóźniała się z powodu sezonu urlopowego.

marcinbb 28-10-2011 11:31

Cytat:

Napisał trup (Post 701521)
Grubość TV a także odległość od ściany jak najbardziej uzasadniona gdy ma być podobny do obrazu. (...) Zawsze można na stałe podłączyć krótki przedłużacz USB i schować go za TV, wtedy dostęp będzie szybki, bez ściągania ze ściany ;).

Obraz powiesił bym odrobinę wyżej;) ale jeśli już zeszliśmy na delikatny OT pozwolę sobie zapytać co postawiliście pod TV wszelkiego rodzaju dostępne szafki są strasznie głębokie około 50 cm. Ja potrzebuję cokolwiek głębokości 30-35 cm aby schować dekoder TV, wzmacniacz, i aby zostało trochę miejsca na jeszcze kilka pierdół.

Co do przedłużacza USB jasne że można go zastosować jednak jeśli ktoś posiada większego pena około 16 Gb... ja niestety mam takiego 3,5 calowego 500Gb który strasznie mnie irytuje po włączeniu TV zawsze musi startować i po jakimś czasie się wyłącza. Do TV zawczasu przeprowadziłem kabel eth a dysk chce podpiąć do routera. Tylko nasuwa się jedno pytanie czy złącza UBB zastosowane w routerach pociągną HullHD czy to w wersji 2D czy 3D, po wifi raczej nie ma co próbować (ściany). Router do TP Link 1043"cośtam" z zainstalowanym OpenWRT.\

Cytat:

Napisał mietka (Post 701534)
Plątaninę kabli rozwiązałem za pomocą korytka innej możliwości nie miałem.Podłączenia usb wyprowadziłem koło sprzętu stojącego pod TV(mimo,że mam dostęp do tyłu tv)

Ja postawiłem na estetykę w blokowiskach z lat 80 stosowano płyty Żerańskie które mają poste otwory w środku średnicy około 20cm. Więc tam puściłem wszelkie kable teraz przeciąganie kolejnych to same problemy na zasadzie nitki z odważnikiem przywiązać na dole kabel i ciągać w górę - ale za każdym razem trzeba ściągać TV se ściany i odłączać kable:/ Niestety coś za coś.

Primer 28-10-2011 11:39

Ja nikogo do działania nie zmuszam chciałem pomóc tym którzy też nie mogą pogodzić się z oszustwem samsunga.W moim przypadku dopłata się opłacała ponieważ kupowałem tv w maju za za 4.999+okulary za 299 czyli 5.298.Teraz oddałem tv wraz z okularami dopłaciłem różnicę a że dziś D7000 kosztuje 5.590+2 pary okularów gratis, do tego jeszcze dotykowy pilot lcd za 1 zł :) to mimo dopłaty 300 zł i tak jestem do przodu. Dostałem za tą kasę 1 okulary+pilota lcd no i lepszy tv.A że jakiś baran nie może tego pojąć to mam to gdzieś.Musi tak pisać bo nie jest w stanie załatwić tak trudnej sprawy, trochę za małe możliwości :) Dlatego będzie ujadał że ja kłamię że mam dobrego dealera itp a przy okazji będzie pisał że on nie widzi różnicy w tym 3D więc po co wymieniać.Tylko tyle mu zostało:)
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl