HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

czaki58 28-10-2011 07:25

Ja mam prepozycie dla Samsunga ; te osoby co nie chcą wymieniać tv na inny model a nie maja okularów 3D niech takowe im sprezentują........

Madas 28-10-2011 08:52

ale to nic nie załatwia ....Primer gratuluję skuteczności :)

xx5032 28-10-2011 09:04

farba: w kwestii rekalmacji, samsungi z serii D6xxx byly sygnowane, reklamowane jako fullhd3d, po aferze posciagali loga i to wszystko + komunikat (wedlug nich jest to fullhd3d ale do wyjasnienia sprawy sciagaja loga), nigdy nie sprostowali tej informacji, wiec kazdy nowy nabywca moze w dalszym ciagu czuc sie oszukanym, nawet jesli nie ma naklejek fullhd3d.
Wzieli wszystkich na przeczekanie, a noz sie po kosciach rozejdzie, i bedzie git.

mietka 28-10-2011 10:13

Panowie a czy ktoś z Was odpalał na tym tv coś z bluray'a?

marcinbb 28-10-2011 10:19

Cytat:

Napisał bimerski (Post 701263)
Heheheh;) Wymienili od ręki, nie kazali nic dopłacać,a w ramach przeprosin zafundowali najnowszą BMW X6 + darmowe paliwo do końca życia;))))):ok::grin::D:D...facet dalej śni...:lol::lol:;-)nie budźmy go...to taki słodki sen...;))))):-D

Kurna kolejny nawiedzony, który pisze o swoich niespełnionych marzeniach...

Generalnie Primer dał pomysł który ma szansę być skuteczny to czy trzeba dopłacać czy nie jest już sprawą drugorzędną. Ja napisałem papierek i w niedalekiej przyszłości przejadę się tam gdzie kupiłem TV - jednak poczekam aż $ trochę spadnie, bo jeśli miałbym dopłacać +1000 to gra nie warta przysłowiowej "świeczki". A skoro z 3m nie widać różnicy to po co przepłacać.

Tak czy owak puki co jak napisał trup TV daje radę i za te pieniądze nie ma co narzekać, film w 3D można obejrzeć raz na jakiś czas ze względu na małą ilość kontentu, co innego 2D FullHD jest tego o wiele więcej.

Znalazłem puki co największą wadę ue40d6500 po powieszeniu TV na ścianie za pomocą wieszaka podróbki WMN1000B dojście do złącz USB jest bardzo utrudnione ze względu na odległość od ściany 14,5mm. Przyznam że jak wieszałem swój TV na tej "lince" to serce podchodziło mi do gardła, i były ogromne obawy czy ta "linka" wytrzyma;)

janpat_1970 28-10-2011 10:25

Cytat:

Napisał mietka (Post 701511)
Panowie a czy ktoś z Was odpalał na tym tv coś z bluray'a?

Też się o to już pytałem. Nie sądzę żeby po podłączeniu bluraya 3D problem znikł. Myśleń że podłączali na SAMYGO jak znaleźli ten problem.

xx5032 28-10-2011 10:28

trup: konkurencja to np. Sharp 830, matowa matryca, problem z kalibracja, ale plynnosc nie do przebicia
marcinbb: problem z wejsciami usb rozwiazalem tak, stosujac przedluzacz usb, wisi, jak potrzebuje wyciagam, wkladam i sie ciesze :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:22.