HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

agent007 15-07-2011 21:02

Cytat:

Napisał tdx (Post 668143)
Kolego jak ekran ci się przesuwa to znaczy że zrobiłeś clona i rozdzielczość na monitorze masz wyższą niż na TV. Ustaw 2 ekrany (wtedy monitor i tv będą wyświetlały ekran w swoich natywnych rozdzielczościach) albo zmniejsz rozdzielczość na monitorze do 1920x1080

Udało mi sie ustawić poprawna rozdzielczosc 1920x1080 zmieniajac ustawienia TV ale wedlug wskazan kompa z automatu idzie na 30MHZ udaje sie przestawić na 60MHz i niestety iliterki nie sa wyrazne :(

Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi o przesówaniu to zle sie wyslowiłem, nie przesówał sie tylko krawedzie pulpitu byly poza ekranem tak na oko jakies 1cm brakował z kadej strony ;)

AAAAAA jak ktos chce liste kanałów ułożoną pod C+ to zrobiłem :-D dzien pracy zlecial ale udalo sie, nie jest kompletna ale ma jakies 95% ulozone, jak ktos chce to pisac na prv

tdx 15-07-2011 21:04

a jaką masz kartę ati czy nvidia?

agent007 15-07-2011 23:05

Nvidia GTX260, nie wiem ale musze znalezc czas i poczytac jeszcse o TV.
TV D6500 jest jedynym monitorem komputera.

Stupa 16-07-2011 14:04

Witam! Jestem posiadaczem modelu UE46D6500 od 2 tygodni, po ustawieniu podświetlenia LED, motion plusa na ostry, tonacja czerni w programach SD najciemniejsza, głębia czerni -2, a na cyfrowej multimedii ustawienia poziom czerni HDMI na niski clouding jest mało widoczny... jestem teraz bardzo zadowolony z obrazu. Jednak mam pewien problem z dźwiękiem mianowicie DTV multimedii mam podłączony bezpośrednio do Amplitunera Yamahy i powstaje problem ponieważ głos jest szybciej niż na TV, jak włączę dźwięk tu i tu to powstaje echo, a na kanałach muzycznych widać, że ruch ust wykonawców jest opóźniony względem dźwięku z tunera jak to rozwiązać podłączyć tuner do TV tym wyjściem SPDIF? z góry dziękuję za odp.

tdx 16-07-2011 14:08

Podłącz optykiem poźniej

Wejdz w dzwięk >> dodaktowe ustawienia >> spdif >> opóźnienie dźwięku

i reguluj aż nie będzie pogłosu

Stupa 16-07-2011 14:23

Innej opcji nie ma? Wiem, że Samsung dał jakąś przejściówkę na 6 parch chinchy myślałem, że coś z tego można skorzystać czy to tylko dźwięk wchodzący będzie a nie wyjście? Dzisiaj już raczej tego kabla nie kupię bo weekend a chciałbym obejrzeć Finał DPŚ w idealnych warunkach :P

tdx 16-07-2011 14:30

Cytat:

Napisał Stupa (Post 668497)
Innej opcji nie ma? Wiem, że Samsung dał jakąś przejściówkę na 6 parch chinchy myślałem, że coś z tego można skorzystać czy to tylko dźwięk wchodzący będzie a nie wyjście? Dzisiaj już raczej tego kabla nie kupię bo weekend a chciałbym obejrzeć Finał DPŚ w idealnych warunkach :P

To są same wejścia. Wyprowadzenie dźwięku tylko optyk ewentualnie słuchawkowe (minijack ale to tylko stereo)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.