Samsung TV model D6500

blasiak

New member
Witam,
jestem posiadaczem samsunga U40D6500.
Mam pewne pytanie, na ktore odpowiedz zapewne juz padla na tych 220 stronach postow, ale niemozliwe jest tego wszystkiego przekopanie, dlatego prosze o wyrozumialosc.
Problemem jest brak odczytu napisow w niektorych filmach odtwarzanych z zewnetrznego dysku. Jedne dzialaja bez problemu, innych za nic nie moge uruchomic. Znacie przyczyne i sposob, aby temu zapobiec?
pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam,
jestem posiadaczem samsunga U40D6500.
Mam pewne pytanie, na ktore odpowiedz zapewne juz padla na tych 220 stronach postow, ale niemozliwe jest tego wszystkiego przekopanie, dlatego prosze o wyrozumialosc.
Problemem jest brak odczytu napisow w niektorych filmach odtwarzanych z zewnetrznego dysku. Jedne dzialaja bez problemu, innych za nic nie moge uruchomic. Znacie przyczyne i sposob, aby temu zapobiec?
pozdrawiam

Wśród tych 220 postów było około 22 razy odpowiedź i to jest kolejna ściągnij program napiprojekt i w opcjach zaznacz zapisuj do srt gwarantuje że nie będziesz już nigdy miał problemów z napisami :)

link do programu NapiProjekt - program pobierający napisy do filmów.
 

sylwas72

New member
Witam.
Ja mam pytanie odnośnie exportu i inportu listy kanałów w Samsung 46D6500. Pomimo tego, że mam podłączony dysk USB (działa na 100%), dostaję informacje, że nie mam podłączonej pamięci USB.
Niestety nie wiem o co chodzi na innym dysku jest to samo.
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam.
Ja mam pytanie odnośnie exportu i inportu listy kanałów w Samsung 46D6500. Pomimo tego, że mam podłączony dysk USB (działa na 100%), dostaję informacje, że nie mam podłączonej pamięci USB.
Niestety nie wiem o co chodzi na innym dysku jest to samo.

też było 33 razy :) potrzeby jest pen sformatowany na fat32, ot taki kaprys producenta :)
 

tdx

New member
Bez reklam
ciach bo o do mnie

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Warto dołożyć do D7000, BF3 na PC wygląda fajnie na TV jeszcze lepiej :) zacięcia głownie powiązane są z sygnałem >> dobrze ściągnięty MKV nie zatknie ani razu, z błędami będzie przycinał.

Naziemnej na oczy nie widziałem :) e mnie tylko PC/PS3 i USB :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Jeśli ktoś bu chciał przetestować swój D6500 i w górę polecam Shakira: Live in Paris 2011 :) a czernie w najnowszym czarno-białym L.A. Noir na PC >> rewelacja
 

pr3

New member
pytanie do osób które już zainstalowały 1017 - jak działa wam moduł CI? Nie ma żadnych problemów? Pytam bo po ostatnim (1016) w sieci sporo osób narzekało że szlag trafił oglądanie programów przez moduł a u mnie to ostatnio podstawa.

U mnie na module aston do cyfry+ wszystko smiga po staremu. Żadnych problemów po upgrade 1017.
 

robsoniqe

New member
Lepiej teraz kupować czy czekać do stycznia? Jak myślicie.. Parę postów temu wypisałem swoje wątpliwości.. Gdyby ktoś był tak miły :) ciągle coś wyrzuca ze nie mogę dodać odpowiedzi

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

fula

New member
Zwykły dysk ma za duży pobór prądu, musisz mieć zasilanie zewnętrzne tego dysku.
Jeśli urządzenie wymaga wysokiego poziomu zasilania
(ponad 500mA lub 5V), może nie być ono obsługiwane.
 

robsoniqe

New member
Nikt nie odpowiada na moje pytania..a co zadań jeszcze jedno.. W miarę tania jest plazma Samsung PS51D6900. Dlaczego tak niska cena przy takim rozmiarze? Plazmy dużo gorsze sa?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
U

unahawalm

Guest
îôôňîď: ěîäĺđű, ŕ ěîćíî ęŕę íčáóäü đĺňâčň ńäĺëŕňü? îáű÷íî âíčçó ęíďîďęč
 

marekdbr

New member
Led jest drozsza technologia, ja mam plazme d6900 i jestem mega zadowolony. Przyjrzyj sie temu modelowi. Polecam

Wysłane z Milestone przez Tapatalk
 

fidox

New member
ustawienia

Uchwyt do KINECT pasuje - tak zapewnia sprzedawca - więc pierwszy problem chyba znikna

nie wiem jednak jak to ustawić:
2. po naciśnięciu klawisza na pilocie SOURCE pojawia się lista ŹRÓDŁA
jak nadać nazwy tym źródłom?

3. który dokładnie model modułu do odczytu karty N-ki nadaje się najlepiej
czy on nazywa się N-CAM?
gdzie najtaniej kupić taki moduł i który będzie współpracował z TV najlepiej

czy pomoże ktoś? prosze
 

robsoniqe

New member
Więc warto dołożyć.. Ale ścięcia nie sa powodem niższego taktowania matrycy? W sensie to co tnie się na 6500 na 7000 też będzie?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

fafko

New member
Uchwyt do KINECT pasuje - tak zapewnia sprzedawca - więc pierwszy problem chyba znikna

nie wiem jednak jak to ustawić:
2. po naciśnięciu klawisza na pilocie SOURCE pojawia się lista ŹRÓDŁA
jak nadać nazwy tym źródłom?


naciskasz SOURCE a później TOOLS i wybierasz sobie nazwę z listy dostępnych
 
Do góry