Samsung TV model D6500

dzidziol

New member
Witam. W moim subiektywnym odczuciu nowe YouTube jest nieco mniej przejrzyste, niż poprzednia wersja. Pobieżne sprawdzenie pozwala stwierdzić, że wpisywanie wyrażeń do wyszukiwarki, sprowadza się do wybierania kursorem liter, co jest bardzo czasochłonne. Chyba w poprzedniej wersji wybieranie liter, z klawiatury numerycznej pilota, było zdecydowanie szybsze.

Całkiem możliwe, że czegoś tam nie zauważyłem i istnieje możliwość wpisywania, jak w poprzedniej wersji. Może głos by zabrali koledzy, którzy korzystają z tej aplikacji dużo częściej, niż ja. Ponadto nie zauważyłem możliwości sortowania filmów na YT, wg. daty ich dodania, popularności itp.

Tv ue40d6500
 
Ostatnia edycja:

rewqwer

New member
Witam
W moim UE40D6750 posiadam zamontowany moduł telewizji "N" na kartę, po nastrojeniu wyszukało mi 1500 kanałów, przeglądałem trochę ten temat i znalazłem program do edycji kanałów SammyGo, czy to jedyny sposób aby to jakoś uporządkować, czy może jest gdzieś opcja aby wyszukiwało w obrębie platformy "N" ?
 

yarod77

New member
2011 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**D65** D67** Series
3. Carrier or Corporate Customer
. Open Market
4. Description
T-GASDEUC-1017.1

- Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
- Request of Channel range for Germany KDG Cable broadcast
- improve connection about BBC and BBC I player Apps
 

Grzegorz82

New member
Mam pytanie odnośnie obsługi HDD, gdyż mam z tym problem tzn. po podłączeniu dysku nie aktualizuje danych zawartych tylko pokazuje starą zawartość, dopiero po zmianie WIDEO na zdjęcia itp. coś zaktualizuje
np. mam jakiś film z rozszerzeniem .wmv (którego nie odtwarza i jest wykrzyknik) konwertuje go do .avi i wrzucam na dysk który po ponownym podłączeniu jest cały czas wykrzyknik i po probie odtworzenia komunikat ze pliku nie czy cos takiego. Czy u innych tez tak jest ? Czy to wina dysku czy TV ?
 

zapal

New member
zmiany te same gdy wypuścili omyłkowo wersje 1015.1 a wcześniej byla dostępna 1016 wiec sadze ze stad teraz ten numer.. 1017.1 wtedy to byla pewnie pomylka... co do zmian golym okiem nic nie widac... chodz pewnie procz tego oficjlanego changelogu cos tam jeszcze usprawnili mnie denerowwalo wylanie mnie z seriwsow ipla lub tvn player przy ogladaniu przez wifi co jakis czas
 

robsoniqe

New member
Ok..wigilia 2 dni swiat.. Przebrnąłem przez cały temat.. I to z poziomu telefonu bo na wyjeździe jestem..kupując telewizor za tyle kasy chce mieć coś raz a dobrze. O ile 3d a właściwie połowa 3d przeżyje to jakieś zacinanie się 2d czy smużenia czy szarpania nie. Zastanawia mnie też parę rzeczy.. Allshare działa na zasadzie podłączenia do sieci tak? Do routera.. Czyli nie ma problemu z graniem w grę online przez tv? Chodzi o multi bf3 pc oglądając na tv. Czy wtedy mogę włączyć wymuszenie 3d na 2d? Rozumiem ze w przypadku 6500 to 3d straci na jakosci.. Bo rozdzielczość mam 1300 na coś tam. Pytanie do tdx czy obracana 7000 jest bardziej płynny bo ten tv też wchodzi w gre..może z miesiąc później ale poczekam..i ostatnie.. Posiadam tylko kablówkę.. Jestem z Poznania z centrum chciałbym używać tv naziemnej. Tuner jest wbudowany..ale potrzebuje anteny tak?obecnie działa już ta tv? Z góry dziękuję w styczniu kupię swoją sztukę..chociaż poważnie myślę o dołożeniu do 7000 chociaż wiem ze za różnice można kino domowe kupić.. Pozdro

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

fula

New member
Youtube się zacina po chwili ogladania, a w ogole gdzie mozna znalezc jakis kontakt do osob decydujacych jak wygladaja te ich pierd... aplety. Z poprzedniego youtuba to mozna bylo jeszcze cos poogladac a teraz to masakra, z mila checia pusil bym im spora wiazke fuckow za takie spierd.....lenie aplikacji.

ps. troszke sie sie wqrw..... wiec wybaczcie moj jezyk, ale niestety nie mam sie gdzie wyladowac :p


Niema co się denerwować, tu się możesz wyładować w centrali samsunga, poproś do telefonu Prezydenta Yoon Ju-hwa lub Prezesa Choi Gee-Sung i bezpośrednio tam wyjaśnij problem.
Może poprawi się coś.

Uwaga, podaje telefon do Samsung Town (udanych konwersacji, proszę uwzględnić mentalność koreańską spowodowaną 60-cio letnim stanem wojennym)
82 2 4215276
 
Ostatnia edycja:

fidox

New member
tv

mam 46 calowy D6500

1. czy ktoś testował uchwyt KINECT do konsoli xbox 360
który z uchwytów z allegro/ceneo pasuje?


2. po naciśnięciu klawisza na pilocie SOURCE pojawia się lista ŹRÓDŁA
jak nadać nazwy tym źródłom?

3. który dokładnie model modułu do odczytu karty N-ki nadaje się najlepiej
czy on nazywa się N-CAM?
gdzie najtaniej kupić taki moduł i który będzie współpracował z TV najlepiej

Jak dobrze że jest taki wątek na forum, dowiedziałem się większość rzeczy dotyczące tego modelu.
dzięki za pomoc.
 

TomaszK

New member
pytanie do osób które już zainstalowały 1017 - jak działa wam moduł CI? Nie ma żadnych problemów? Pytam bo po ostatnim (1016) w sieci sporo osób narzekało że szlag trafił oglądanie programów przez moduł a u mnie to ostatnio podstawa.
 

Nomak

New member
Witam serdecznie
Jestem nowym forumowiczem a zarazem szczesliwym posiadaczem Samsunga 40D6750, pozwolilem sobie napisac roweniez w tym temacie bo moj tv jest w sumie taki sam jak 6500 :).
Mam problem z odtwarzaniem przez dlna filmow, a dokladniej chodzi o dzwiek.
Obraz wyswietla sie bdb, dzwiek tez ok, ale w stereo! filmy na 100% w 5.1 a mi amplituner wykrywa stereo ( amplituner kina domowego podloczony opticalem z tv prez gniazdo optical out )
Macie jakies pomysly dlaczego nie mam 5.1 ?
z góry dzieki za pomoc !
 
Do góry