Samsung TV model D6500

pawlos82

New member
Udało mi się dodać nazwy, w programie zmieniłem kolejność na taką jaka mnie interesuje. Ale niestety po imporcie listy kolejność jest taka jaka była przed importem. Nazwy się zmieniły ale nie posortowało tak jak ma być. W programie jest tak jak powinno być. Coś zepsułem?
 

tdx

New member
Bez reklam
Udało mi się dodać nazwy, w programie zmieniłem kolejność na taką jaka mnie interesuje. Ale niestety po imporcie listy kolejność jest taka jaka była przed importem. Nazwy się zmieniły ale nie posortowało tak jak ma być. W programie jest tak jak powinno być. Coś zepsułem?

To jak nadałeś nazwy to możesz poustawiać tym programem od samsunga i powinno być ok :) - a na poważnie to jutro u siebie to sprawdzę.
 

pawlos82

New member
Tak. Jest ta kolejność jaką tam ustawiłem sobie. Teraz zmieniłem nawet kilka kanałów w tym programie (ubogim) ale również nie zmieniło kolejności. Jest oryginalna, ale z nazwami kanałów.
 

pawlos82

New member
Ok, dziękuję ponownie. Zapomniałem jeszcze dodać, że gdy zmieniłem kanały w tym programie samsunga to samtoolbox już zmiany nie pokazuje. Tylko to co mu ustawiłem za pierwszym razem.
 

pawlos82

New member
Ustawiłem kanały ręcznie w TV, krócej to trwało niż zabawa przez programy. Na szczęście w programie mogłem dopisać nazwy kanałów i to jest najważniejsze.
 

Grzegorz82

New member
Czym się różnią modele D6500 od D6510 i D6750 ? Rzuca się w oczy podstawka D6500 ma prostokąt a D6510/6750 nawiązuje do wyższej serii, a co z reszta funkcji, jakie są różnice ? ?
 

valdman

New member
Witam,
pytanie następujące lepiej brać PS51D6900 czy 46d6500 ?
różnica w cenie duża na korzyść plazmy no i większy ekran.
Czy lepiej brać LED'a ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Czym się różnią modele D6500 od D6510 i D6750 ? Rzuca się w oczy podstawka D6500 ma prostokąt a D6510/6750 nawiązuje do wyższej serii, a co z reszta funkcji, jakie są różnice ? ?


D6500 od D6750 różnice na + dla 6750 (dl 40" i wyżej):
- micro dimming
- DD Pulse
- okulary w zestawie

różnice na -
- Słabsze głośniki 2x10W
 

septolete

New member
Czym się różnią modele D6500 od D6510 i D6750 ? Rzuca się w oczy podstawka D6500 ma prostokąt a D6510/6750 nawiązuje do wyższej serii, a co z reszta funkcji, jakie są różnice ? ?

A D6500 od D6510 różnią się tylko obudową (czarna/biała) i podstawką jak napisałeś.

Swoją drogą, niczego sobie ten biały 6510 wygląda.
 

keszelski

New member
D6500 od D6750 różnice na + dla 6750 (dl 40" i wyżej):
- micro dimming
- DD Pulse
- okulary w zestawie

różnice na -
- Słabsze głośniki 2x10W

co to jest (do czego) DD Pulse? bo jeśli dolby digital plus, to wg specyfikacji D6500 też ma
i czy dużo daje micro dimming? bo róznica w cenie między D6500 i D6750 spora ... zwłaszcza, że mam wątpliwości czy 40 calowe D6750 są dostępne
 

tdx

New member
Bez reklam
co to jest (do czego) DD Pulse? bo jeśli dolby digital plus, to wg specyfikacji D6500 też ma
i czy dużo daje micro dimming? bo róznica w cenie między D6500 i D6750 spora ... zwłaszcza, że mam wątpliwości czy 40 calowe D6750 są dostępne

Są dostępne 40

micro dimming miałeś wytłumaczone kilkanaście postów wyżej
Dolby Digital Pulse - najnowszy codec audio
 

keszelski

New member
jasne, było o micro dimming.
1. Wracając do D6500, tdx (ewentualni inni użytkownicy 6500) czy możesz coś powiedzić jak to jest z oglądaniem sportów typu "szybkie piłki" - nożna, tenis, siatkówka, ewentualnie inne szybkościowe sport - ski alpine - nie ma tu żadnych problemów?
Bo to na razie moje największe obawy przed zakupem TV LED

2. Czy warto dopłacać do D67500?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jasne, było o micro dimming.
1. Wracając do D6500, tdx (ewentualni inni użytkownicy 6500) czy możesz coś powiedzić jak to jest z oglądaniem sportów typu "szybkie piłki" - nożna, tenis, siatkówka, ewentualnie inne szybkościowe sport - ski alpine - nie ma tu żadnych problemów?
Bo to na razie moje największe obawy przed zakupem TV LED

2. Czy warto dopłacać do D67500?

Ad1 W HD bajka, w cyfrowej SD - OK, po analogu średnio (sam mam model 7000 ale porównywalem z C6500 - zresztą stoją obokna sklepie :))

2. Wolałbym już dopłacić do D7000 niż D6750
 

pawlos82

New member
Wraz z TV dostałem okulary SSG-3100GB i mam pytanie odnośnie ich. Pierwsze pytanie: ile wytrzymują baterie w takich okularach? i Drugie pytanie trochę głupie: w instrukcji jest napisane by w celu wyłączenia okularów przytrzymać przycisk, wtedy zapali się czerwona dioda na chwile i okulary będą wyłączone. Jak naciskam przycisk to zapala się czerwona ale na przemian z zieloną. Dla pewności otworzyłem klapkę baterii by mieć pewność, że nie działają. (szkoda baterii :) )
 

tdx

New member
Bez reklam
ja mam TV już 2 miesiąc i nie wymieniałem jeszcze baterii - trzymają niby 70 godzin non stop pracy, okulary ze pracują poznasz po tym że się sciemniają.... Jak nie ma sygnału 3D to się nie włączą same. Żeby je włączyć należy odpalić sygnał 3D na TV i raz nacisnąć przycisk zasilania po sekundzie się ściemnią i bedą działać
 
Do góry