HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

deywies 08-07-2011 11:52

srednio się nadaje, skoro oglądasz filmy z laptopa to po co Ci samsung? :p

Samsungi są dla tych co oglądają filmy przez USB w TV. Jak Ci ta funkcja niepotrzebna to są lepsze TV (zwłaszcza do konsoli)

tdx 08-07-2011 12:27

Cytat:

Napisał deywies (Post 666202)
srednio się nadaje, skoro oglądasz filmy z laptopa to po co Ci samsung? :p

Samsungi są dla tych co oglądają filmy przez USB w TV. Jak Ci ta funkcja niepotrzebna to są lepsze TV (zwłaszcza do konsoli)

To jakaś nowa ciekawa teoria -> tylko czy sprawdzona w praktyce?

Ten model zapewni naprawdę głębokie czernie i świetne kolory podczas oglądania filmów. Plus płynność (oczywiście jedli wolą bardziej motion w filmach inni mniej) <-- ale to można ustawić pod siebie.

Co do konsoli :), to śmiało mogę polecić ten TV, sam mam obecnie D7000 i online gram we wszystkie arcadówki które tylko wpadną mi w łapki zarówno na PS3 jak i PC (że o emulatorach nie wspomnę).

deywies 10-07-2011 00:10

No jak będziesz miał dużo szczęści i trafisz na spva.

Co do gier jest to dość wolna matryca, co może niektórym przeszkadzać .

agent007 10-07-2011 22:50

Witam
Mam 32D6500 od miesiaca i jestem zadowolony :) jedyne wady ktore zauwazylem ze jak podlacze do niego kompa i dam na full hd to nie moze takiej wielkosci wpascowac w matryce i ekran mi sie przesówa :(

Co do mojego pytania to proszę o pomoc w znalezeniu listy kanałów pod C+

Znalazłem jakis programik do edycji kanałów ale po przeklikaniu 2-3 kanałów wywala mi sie program :( moze to wina win7 i Visty

widzialem ze koledzy maja problemy w odpaleniu C+ chce poinformowac ze:

Satke hotbirda dodajjemy w ustawieniach i wtedy szuka po nim, minus Astry nie mozna wylaczyc wiec szuka po 2 satelitach :(
Mam moduł Aristona i C+ puszczony po spitterku

Filmy 3D jak na tak male cale super efekt :)

lisekx 14-07-2011 20:32

Czy jak podłączę do tego modelu głośniki 5.1 to otrzymam dźwięk przestrzenny czy tylko stereo oraz co jest potrzebne do odbierania programów z satelity Astra czy Hotbird ?

agent007 14-07-2011 21:03

Cytat:

Napisał lisekx (Post 667981)
Czy jak podłączę do tego modelu głośniki 5.1 to otrzymam dźwięk przestrzenny czy tylko stereo oraz co jest potrzebne do odbierania programów z satelity Astra czy Hotbird ?

Oczywiscie ze uzyskasz, jak podłaczysz przez wyjscie optyczne, a co jest potrzebne pislalem wyzej tzn:

talerz, kabel, oraz odpowiednia karta operatora puszczona przez modół

tdx 15-07-2011 11:47

Cytat:

Napisał agent007 (Post 666797)
Witam
Mam 32D6500 od miesiaca i jestem zadowolony :) jedyne wady ktore zauwazylem ze jak podlacze do niego kompa i dam na full hd to nie moze takiej wielkosci wpascowac w matryce i ekran mi sie przesuwa

Filmy 3D jak na tak male cale super efekt :)

Kolego jak ekran ci się przesuwa to znaczy że zrobiłeś clona i rozdzielczość na monitorze masz wyższą niż na TV. Ustaw 2 ekrany (wtedy monitor i tv będą wyświetlały ekran w swoich natywnych rozdzielczościach) albo zmniejsz rozdzielczość na monitorze do 1920x1080

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.