Samsung TV model D6500

robsoniqe

New member
Niby smart tv jest ale bez skype fb i stron internetowych..i paru rzeczy mu jeszcze brakuje.. do wifi adapter potrzebny..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

robsoniqe

New member
Jednak zostanę przy 6500 szkoda de bez okularów nie mogę znaleźć.. Dokupilbym pozniej lepsze.. Teraz zależy mnie na niskiej cenie..
Martwi mnie ta produkcja matrycy ze takie kwiatki z tv z krainy ryżem płynącej sa i ze nie można tego zweryfikować po numerze seryjnym przed odpakowaniem..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

nowy84

New member
przepraszam ale do mnie naprawde trzeba duzymi literami :) teraz zaczynam chwytac o co chodzi :) . sprzedawca w sklepie pokazał mi tv 46 cali na opisie ten sam model tylko ze bez 3d , wszystko to samo tylko bez 3d i jest tanszy. tak mi powiedział. ale jade sobie wszystko sprawdzic jeszcze raz. bo dzis musze kupic tv :( . Pozdrawiam ..

Jest model w zasadzie identyczny (z wygladu) d5800 i bez 3d, nie wiem jak z mediami...
Dzis kupilem tego oslawionego sharpa 830 dla rodzicow (nie mogli sobie darowac ze mam cos lepszego) i po swietach przed nowym rokiem zrobie porownanie z moim d6500, (wiem ze wiele osob tego oczekuje), na razie obsluga, powiem krotko 1:0 dla samsunga, o ile w samsungu wszystko jest intuicyjne i moze raz zajrzalem do instrukcji, o tyle tu to po prostu bez instrukcji nie podchodz... no i sieci nie moge skonfigurowac, niby wszystko ok, a na koniec nic (?)... Obraz na razie gorszy na sharpie (!) serio, szalu nie ma (po takiej recenzji spodziewalem sie doznan niesamowitych) ale bez kalibracji, wiec wszystko moze sie zmienic... poszukam jakis fajnych ustawien obrazu i wtedy porownam (choc przejzenie 200 stron watku o sharpie wcale mnie nie bawi), jedno sie zgadza, zadnych chmur na sharpie, ale katy boczne z drugiej strony bez jaj, sa gorsze (!), albo mi sie wydaje... Narazie tyle, porownam wszystko, zrobie jakies zdjecia ew. video, obraz z kompa, z cyfry na multiroomie itd... Telewizor moge podmienic, wiec mysle ze bedzie to w miare obiektywne porownanie... poki co wesolych swiat :)
 

fula

New member
W odbiornikach 3D ciężko puścić gorsze matryce, ze względów na 3D (większe wymogi wyświetlania obrazu).
W zwykłych 2D łatwiej przejść normy jakościowe.
 

zorro37

New member
Wczoraj odebrałem Samsunga ue40d6500. Teraz kilka nowych informacji


jednak mam pewne pytanie jaki rodzaj matrycy mam w tym modelu?
z tyłu na obudoiwe mam naklejke version no: 01
czy ktos wie jaka to matryce? lub wiadomo jak sprawdzic rodzaj matrycy???


z góry dzieki za odpowiedz!
 

panorafix

Member
Wczoraj odebrałem Samsunga ue40d6500. Teraz kilka nowych informacji


jednak mam pewne pytanie jaki rodzaj matrycy mam w tym modelu?
z tyłu na obudoiwe mam naklejke version no: 01
czy ktos wie jaka to matryce? lub wiadomo jak sprawdzic rodzaj matrycy???


z góry dzieki za odpowiedz!
Tak wiadomo.Bez wysilku znajdziesz to w 15 s na forum.
 

mieto132

New member
Ostatnia edycja:

fula

New member
Nie, nie jest tak. (N-ka obsługuje tylko dekodery)
Ale w TNK (córka e-Nki), jest tak.
TNK paruje karty z modułem. (Informacja w serwisie N-ki)
 
Ostatnia edycja:

mariano105

New member
Witam a ja mam takie pytanie czy nie wiecie na czym polega przywrócenie ustawień fabrycznych w menu serwisowym "factory reset" raczej nie zamierzam z tego korzystać ciekawi mnie jednak czy zeruje wszystkie ustawienia do czysta i trzeba przeprowadzać pełną konfigurację tv czy jedynie cofa wszelkie zmiany wprowadzone w menu serwisowym do ustawień z jakimi tv wyszedł z fabryki?
 

tdx

New member
Bez reklam
przywraca ustawienia fabryczne czyli tak jak pierwsze uruchomienie nie przywraca ustawień w menu serwisowym nie zeruje zegara >> daje to samo co przytrzymanie exit przy włączonym TV przez 20s

czy to pogromcy mitów? :)
 

trup

New member
Myślałem, że nie mam martwych pikseli, a tu zonk. Mam spreparowane obrazy 1920x1080 w kolorze zielonym, czerwonym, niebieskim, czarnym i białym. O ile w pozostałych jest OK, to w czarnym podświetlonym mam 2 niebieskie i 1 czerwony (czarny przy odpowiednich ustawieniach w menu - wygaszone podświetlanie - też jest OK). Jednak z odległości 1m martwych pikseli już na szczęście nie widzę.
 
Do góry