Samsung TV model D6500

peszko

New member
Mam do was pytanie mam 46D6750 i ma on tuner sat . Czy da się oglądać Cyfrę+ bez używania dekodera podłączając kabel antenowy prosto do TV, tylko co z karą która jest w dekoderze? Czy TV będzie odbierał wtedy kanały HD, czy jednak musi byc dekoder HD?
 

tdx

New member
Bez reklam
wystarczy dokupić moduł do którego wsadzasz kartę od c+ i całość montujesz do TV
Kable od konwertera podpinasz bezpośrednio do TV
 

fula

New member
Mam do was pytanie mam 46D6750 i ma on tuner sat . Czy da się oglądać Cyfrę+ bez używania dekodera podłączając kabel antenowy prosto do TV, tylko co z karą która jest w dekoderze? Czy TV będzie odbierał wtedy kanały HD, czy jednak musi byc dekoder HD?


Z tym pytaniem skontaktuj się z lokalnym serwisem Cyfry+.
Jeśli jesteś stałym klientem nie powinno być problemu z wymianą dekodera na moduł CI ze sparowaną kartą.
 

peszko

New member
Dekaoder mam swój wiec napewno nie wymienią, ciekawe tylko czy będzie to dobrze funkcjonowało, czy da się układac liste kanałów, długośc przełączania miedzy kanałami itp. Fajnie bo wtedy byłby tylko jeden pilot. Ile taki moduł CI współpracuje ze spliterem?

Jeszcze jedno znalazłem w sieci że jest np avatar 3D i do oglądania potrzeba okularów anaglifowych: Red/Cyan. Czy taki film da się obejrzec na samsungu z ich okularami?
 

fula

New member
Dekaoder mam swój wiec napewno nie wymienią, ciekawe tylko czy będzie to dobrze funkcjonowało, czy da się układac liste kanałów, długośc przełączania miedzy kanałami itp. Fajnie bo wtedy byłby tylko jeden pilot. Ile taki moduł CI współpracuje ze spliterem?

Jeszcze jedno znalazłem w sieci że jest np avatar 3D i do oglądania potrzeba okularów anaglifowych: Red/Cyan. Czy taki film da się obejrzec na samsungu z ich okularami?[/QUOTE


3D w technologii anaglifowych możesz oglądać na każdy tv nawet konwencjonalnym (crt), warunek musisz posiadać anaglifowe okulary. I co bardzo ważne dla efektu 3D w tej technologii kolory (red/cyan) myszą być zgodne ekran-okulary.
 

mlody19870

New member
strzelająca obudowa

Witam zakupiłem wyżej wymieniony telewizor w listopadzie. Został zawieszony na ścianie, tylko od kilku dni strzela tak jakby obudowa jak się nagrzeje, oraz jak go wyłączę ale wtedy mniej. Ma ktoś podobny problem. Zna ktoś jakieś rozwiązanie.
 

landr

Member
Witam, kolgo mlody 19870, prawdopodonie nie masz wyłączonego Trybu gotowości do aktualizacji, telewizor sprawdza co jakiś czas czy jest nowe oprogramowanie, wydając dziwne dzwięki...wystarczy wyłączyć i cisza. Pozdrawiam.
 

nuzik

New member
Witam wszystkich posiadaczy i nie tylko,, jest problem, mianowicie z edycją listy kanałów na d6500, korzystam z kablówki analogowej, chciałbym popodpisywać i co najważniejsze poukładać kanały wg swoich preferencji, pytanie czym?? Próbowalem Channel list Pc editor - ale przy otwieraniu pliku wyeksportowanego przez tv wyskakuje "invalid file format", SamToolBox natomiast strasznie gubi numeracje - po edycji listy to co jest na tv nie zgadza sie z tym co pokazuje program..... jeśli komuś udało się edytować liste na tym tv niech da znać czym i jak......
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Ja używałem parokrotnie Channel List Editor Samsunga i nie miałem żadnych problemów. A którą masz wersję?
about.png
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Sprawdzałem. Ten sam. Ale pojawiła się tez "nowa" datowana na 08.12.2011 instrukcja obsługi. W wolnej chwili można by porównać co zmienili.
 
Ostatnia edycja:

saptis

New member
Ten soft 1016 jest na oficjalnej stronce.
Jak daje w TV. w menu aktualizuj to pisze, ze nie ma nowych aktualizacji - dziwne.
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
Od pewnego czasu samsung przestał udostępniać aktualizacje w trybie online i to nie tylko dla tv. Możliwe że tylko finalne wersje będą w tym trybie.
 
Do góry