HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Samsung (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung-f52.html)
-   -   Samsung TV model D6500 (http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/67434-samsung-tv-model-d6500.html)

bluray 29-09-2011 12:44

No i dotarliśmy do śmiesznej sytuacji.
Trend WWW w TV jest dominujący.
Ładnie ta integracja wpisuje sie w rzeczywistość.
Tylko, że zapomniano o myszy i klawiaturze.
Czyli o komforcie tej integracji.

Wczoraj bawiłem się na 46" TV z kabaretami na YT.
No ale to przez PC-ta. Z myszą i klawi wireless.
Ale nie chcemy w tym celu włączać PC-ta.

Dlatego jak nakręcony apeluję o modemy LTE itp. wbudowane w TV z wyjściem na antene odbiorczą.
Że o extra porcie USB do bezprzewodowej myszy i klawiaturzenie wspomnę.

tdx:
manual do modelu D6500 po polsku zczytany ze strony firmowej Sama.
Obciach i tyle, bo wprowadzaja w błąd potencjalnego klienta.
Od czego w końcu mają local "staff".

Madas 29-09-2011 13:36

wymyślił ktoś jak przerzucić nagrane na Dysk zew programy z Tv do kompa ?

Grzegorz82 29-09-2011 17:57

Cytat:

Napisał tdx (Post 690581)
A dioda dysku się świeci? Może za małe zasilanie? A tv pendrive albo inne dyski na usb widzi normalnie?

Dioda się świeci w HDD, inne urządzenia widzi normalnie. Dziś pożyczyłem inny dysk i działa. a ten konkretny model nie chce.
PS. chyba nie ma znaczenia ze to USB 3.0 ? w końcu jest ono wstecz kompatybilne.

tdx 29-09-2011 18:23

Cytat:

Napisał Grzegorz82 (Post 690748)
Dioda się świeci w HDD, inne urządzenia widzi normalnie. Dziś pożyczyłem inny dysk i działa. a ten konkretny model nie chce.
PS. chyba nie ma znaczenia ze to USB 3.0 ? w końcu jest ono wstecz kompatybilne.

Tak jest kompatybilne... Wygląda jak było zasilanie za słabe.. A jaka pojemność (1 partycja?)? - spróbuj zmienić kabelek usb na taki z podwójnym usb (albo w ogóle na innym kabelku) -> czasem jest dodawany właśnie do dysków

tom12 29-09-2011 19:36

Witam od 2 dni jestem posiadaczem ww tv,proszę o optymalne ustawienia opcji obraz aby był jak najbardziej wyostrzony ,a nie wyglądał jak za mgłą z góry dziękuję.

gebe14 29-09-2011 19:44

powiem wam chłopaki że ja jestem bardzo zadowolony z mojego samsunga 46d6500, nie żałuje tych 4600 zł.... poprostu kozak i tyle.
polecam z czystym sumieniem, a kto wybrzydza to albo go nie ma, albo jakis cudak jest i tyle.
aha..odtwarza chyba wszystko, nawet 40 mb hd po wifi ,bez zajaknięcia, mam router n tp linka 901.
dysk 640 gb usb 2.0 podpiety do usb z napisem hdd bo ma wieksza wydajnośc prądowa i to jest ważne.

v80trek 29-09-2011 20:16

Cytat:

Napisał tom12 (Post 690781)
Witam od 2 dni jestem posiadaczem ww tv,proszę o optymalne ustawienia opcji obraz aby był jak najbardziej wyostrzony ,a nie wyglądał jak za mgłą z góry dziękuję.

najlepiej sam się pobaw ustawieniami, bo każdy ma inne preferencje. Mi np. nie odpowiada żadne ustawienie podane wcześniej w tym temacie...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.