Wybór pomiędzy PS50C530 a PS51D550

suprnowa

New member
Witam
Mam zamiar zmienić TV,planowałem zakup TV za ok 5 tys,jednak prace wykończeniowe trochę zmniejszyły mój budżet do 3500 tys PLN.
Wybór padł na te dwa modele PS50C530 (2500 PLN) oraz PS51D550 (3200 PLN) kwestia tylko który wybrać.
Jak wygląda sprawa z 3D,warto się tym zainteresować?Posiadam PS3,oraz amplituner HK AVR 255 tyle że z hdmi 1.3 a więc,czy obraz będzie mógł być wysyłany przez amplituner,czy jedynie ratuje mnie podpięcie konsoli bezpośrednio pod TV?Wyczytałem że do 3D potrzebny jest standart HDMI 1.4 ,stąd te pytania.
Czym dokładniej różnią się oba te modele TV nie biorąc pod uwagę 3D?Czy jakość wyświetlanego obrazu będzie podobna?
Bo dopłacić 700zł za 3D z którego nie będę raczej korzystał i 1" więcej to chyba średnia opłacalność...
Proszę o jakieś wskazówki.
Chyba że przeskok w jakości między tymi Samsungami ,a wymarzonym Panasonic P50GT30E jest tak duży że warto może poczekać i kupić właśnie jego.
 
Ostatnia edycja:

atomer

New member
Witam
Mam zamiar zmienić TV,planowałem zakup TV za ok 5 tys,jednak prace wykończeniowe trochę zmniejszyły mój budżet do 3500 tys PLN.
Wybór padł na te dwa modele PS50C530 (2500 PLN) oraz PS51D550 (3200 PLN) kwestia tylko który wybrać..

Widzę że masz Sama serii B. W tej sytuacji powiem Ci szczerze, że szkoda twojej kasy na nowszy model. Dużej różnicy raczej nie będzie. Co gorsze w modelu D550 nie ma żadnych filtrów antyodblaskowych. Będziesz miał w domu piękne lustro. Z tego co pamiętam to w B był filtr. C530 również taki filtr ma. Zyskasz więc 3D ale stracisz na komforcie oglądania. Lepiej już chyba dozbierać - lub poczekać na spadek cen - i kupić GT30. Jak nie czujesz potrzeby gmerania w ustawieniach ekranu to warto też zastanowić się nad ST30. Będzie 800 zł taniej od GT.
 

Drzymek

Member
Witam!

Panowie, mam podobny problem. Mam zamiar kupić 50PS530C lub PS51D550.

Absolutnie nie interesuje mnie dźwięk z tv, ani bajery typu usb (mam kino domowe i komp przy tv)

Natomiast zastanawia mnie czy warto dopłacać te 700zł za 3D (dodać należy jeszcze koszt okularów) i 1 cal więcej?

Czy różnica obrazu jest znacząca między nimi bez 3D?
Proszę o jakieś porady w wskazówki.
 
Do góry