TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

rafcio_1988

New member

mlx

New member
to bluray albo tapety 1080p tak naprawdę zdjęcia nie oddają prawdziwej jakości obrazu
 

cacumen

Member
Bez reklam
-----------------------------------------------
@cacumen przestań proszę offtopować to forum informacyjne a nie opinie na onecie - przyjeliśmy do wiadomości że lubisz rmvb - może ktoś co ma ten tv też lubi - poczekaj może na informacje albo idź z pendrivem do sklepu i sprawdź sam


Do najbliższego sklepu z takim sprzętem mam kilkadziesiąt kilometrów ..a TY masz taki
LCD i byłoby o wiele szybciej , gdybyś zechciałbyś być tak miły i sprawdził a nie kazał mi
czekać na taką informację. Tak- informację ...a nie opinię , jak słusznie zauważyłeś.
Będę wdzięczny :)
 

demon_x

New member
Ja akurat mam 32D6500 i niestety RMVB nie czyta nawet nie widzi, jak zmienię rozszerzenie na inne (avi czy m2ts) to telewizor widzi plik ale niestety nie czyta , z innymi plikami jakie mam nie miałem problemów i czytał jak narazie wszystko.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Ja akurat mam 32D6500 i niestety RMVB nie czyta nawet nie widzi, jak zmienię rozszerzenie na inne (avi czy m2ts) to telewizor widzi plik ale niestety nie czyta , z innymi plikami jakie mam nie miałem problemów i czytał jak narazie wszystko.
Pozdrawiam

I to pewnie dotyczy wszystkich z serii D...szkoda..dzięki za informację.
 

deywies

New member
Bez reklam
Ad.5 Są przynajmniej od dwóch lat filmy rmvb HQ 720p...niewiele gorsze od mkv

rmvb jest mniej wydajne niż h.264 i to zdecydowanie. Czyli x.264 da Ci lepszy obraz przy tym samym strumieniu i rozdzielczości.
Kiedyś kiedy nie było jeszcze x.264 rmvb miało sens, dzisiaj dałbym sobie z nim spokój
 

cacumen

Member
Bez reklam
rmvb jest mniej wydajne niż h.264 i to zdecydowanie. Czyli x.264 da Ci lepszy obraz przy tym samym strumieniu i rozdzielczości.
Kiedyś kiedy nie było jeszcze x.264 rmvb miało sens, dzisiaj dałbym sobie z nim spokój

Masz rację ...nie chcę , aby znowu puryści przyczepiali się , że nie na temat..ale co zrobić
z kilkuset pozycjami..konwersja już mnie w takiej liczbie nie bawi a jak pamiętam
przynajmniej w serii C z kodekiem x264 też były problemy ..wystarczy popatrzyć na posty.
Często bez Mkvtools nie dało się odtworzyć..
 

filipikala

New member
To jak jest z tym input lagiem jest zauważalny w każdej sztuce D7000??? Bo jak występuje nawet w wiekszosci serii 7000 to bede musiał kupić 8000 a to znowu za dużo juz i tak kasy. Ktoś sie orientuje ??????
 

sylwus

New member
Czesc
Pytanie do autora testu lub innych posiadaczy nowej serii D ze Smart TV.
Czy działa taka stronka w przeglądarce grooveshark com Jak działa to normalnie lecę do sklepu;)
Głupio tv kupować z powodu strony ale to będzie super wygoda.
pozdrawiam
s
 

Ghostdog

New member
mlx wielkie dzięki za wskazówki dotyczące ustawień kolejności kanałów. Faktycznie dużo cierpliwości to wymaga. Minus dla Samsunga ;)

Sylwus działa ta stronka :D

 
Ostatnia edycja:

filipikala

New member
Sprawdzał ktoś dysk zewnętrzny pod tv w celu nagrywania? W jakim formacie nagrywamy filmy HD? i czy D7000 też posiada taką opcje bo z tego co sie orientuje to tylko D8000.
 

lamka

New member
mlx mam do ciebie pytanie czy podczas oglądania szybkich scen nie ma tzw "rozmydlenia obrazu" na tv? jeden gościu kupił samsunga 55 D8000 i pisze ,że normalnie porażka.
 

mlx

New member
mlx mam do ciebie pytanie czy podczas oglądania szybkich scen nie ma tzw "rozmydlenia obrazu" na tv? jeden gościu kupił samsunga 55 D8000 i pisze ,że normalnie porażka.

u mnie nic takiego nie występuje - obstawiam że nie wyłączył motion plus lub inny filtr albo ma skopane źródło video
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
mlx mam do ciebie pytanie czy podczas oglądania szybkich scen nie ma tzw "rozmydlenia obrazu" na tv? jeden gościu kupił samsunga 55 D8000 i pisze ,że normalnie porażka.

Witam juz to nie jest aktualne ten samgosc napisal ze jak zrobil kalibracje tv to wszytsko juz jest ok. A motion plus ma ustawione na plynny
Lolek
 
Ostatnia edycja:

mlx

New member
tak - też chętnie bym sobie zobaczył referencyjne ustawienia - ciekawe czy te od D8ooo by nie przypasiły skoro różnice są czysto kosmetyczne między obydwoma modelami

//edit
wrzuć proszę linka z tymi ustawieniami
 
Ostatnia edycja:
Do góry