Jaką kupić plazme 50 cali ?

LAIK AMATOR

New member
Witam serdecznie..
Zwracam się do wszystkich zorientowanych z serdeczną prośbą o poradę..
Chciałbym w najbliższych dniach kupic 50-calowy telewizor plazmowy.. Wybór jest tak ogromny, że kręci mi się już w głowie.. Zastanawiam sią nad jakimś Samsungiem.. Jedynymi kryteriami, którymi się kieruję, to wielkość TV.. oraz cena w granicach 3.000zł .. Szukając w/w TV , widzę, że ofert jest naprawdę sporo, a rozbieżnośc cenowa naprawdę duża.. Chciałbym kupic TV.. którego stosunek ceny do jakości będzie jak najbardziej korzystny.. Nie mam szczególnych wymagań jeśli chodzi o tzw: bajery.. Chcialbym poprostu nabyć relatywnie dobry TV w zbliżonej cenie, którą zasugerowałem powyżej.. TV znajdować się będzie w dość dużym pokoju o rozmiarach 5m na 7,5m .. Odległość z jakiej będzie oglądany to około 3-4m. Jak dotąd użytkowałem TV projekcyjny firmy Sony.. ale przyszedł już na niego czas. :) ..
Jeśli uznacie.. ze warto dołożyć jeszcze z tysiąc złotych.. by nabyć naprawdę jakiś odjazdowy TV na pewno posłucham Waszej rady..
Proszę więc.. jeśli znajdziecie wolną chwilę o fachowe doradzctwo..
Z pozdrowieniami - Laik Amator
 

sajmer

Member
JA od siebie napiszę , że mam już drugą plazmę Samsunga - PS50B551 i t będzie chyba ostatni TV tej firmy.
Pierwsza plazma PS50a656 - 3 naprawy w końcu zwrot kasy.
Ten dzisiaj zgłoszony do drugiej już naprawy od jej zakupu czyli 09.03.2010.
Może mam po prostu pecha do Samsunga ale następny TV będzie już raczej innej firmy.
Panasonica 50 cali w granicach 3000 na pewno też się da kupić.
 

LAIK AMATOR

New member
JA od siebie napiszę , że mam już drugą plazmę Samsunga - PS50B551 i t będzie chyba ostatni TV tej firmy.
Pierwsza plazma PS50a656 - 3 naprawy w końcu zwrot kasy.
Ten dzisiaj zgłoszony do drugiej już naprawy od jej zakupu czyli 09.03.2010.
Może mam po prostu pecha do Samsunga ale następny TV będzie już raczej innej firmy.
Panasonica 50 cali w granicach 3000 na pewno też się da kupić.


No to się dowiedziałem.. <olaboga>.. Ale, czy nie jest tak, że w dzisiejszych czasach większość oferowanych telewozorów składa się z tych samych.. w większości podzespołów ? ..
 

TheArt

New member
To że Ty złom trafiłeś nie znaczy że seria jest awaryjna, 98% użytkowników chwali serię 6 i uważa za jedną z najdoskonalszych Sama.
 

apa-sf

New member
Pozwolę sobie zapytać jakie w praktyce występują różnice pomiędzy modelami ps51d6900 a ps51d8000? Ze tabeli parametrów na stronie samsung.pl zbyt wielu różnic nie znalazłem.

Pytanie dodatkowe, czy d6900 występuje również w wersji z jasną srebrną ramką?
 
Do góry