Samsung Le40R51B i Visionnet 8000S

pinhead23

New member
Witam
czym najlepiej podłaczyć do LCD Samsunga tuner Visionnet

Visionnet 8000S ma z tyłu dwa wyjscia Euro/Scart (standard jeden dla videa drugi dla TV)
jakie kable polecacie zeby była najlepsza jakosc obrazu (wiem ze do prawdziwego obrazu hd potrzeba HDMI i nie osiagne tego raczej :p ale cos co naprawde bedzie najlepsze z mozliwosci które są dostepne na rynku)
mile byłoby widziane odrazu jakis link na allegro :)

jakie wyjscia ma samsung podejrzewam
ze w tym dziale wiekszosc ludzi wie :)

myslałem nad czyms takim
http://www.allegro.pl/item109632789_przewod_euro_vga_5m_nowy_fabryczny_2l_gw.html
czy było by to lepsze niz zwykly euro??



przepraszam odrazu ze tak z pierwszym postem wyskoczyłem (jak typowe dziecko neostrady:( ale naprawde nie wiem gdzie odnalesc dane informacje wiec wole polegac na znajacych sie na temacie)


pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Z racji tego, że posiadasz dość duży ekran w tv polecam dobry kabel Euro i sygnał RGB z VN. Nic więcej z niego nie wyciągniesz, choć podejżewam, że nie dlatego go kupiłeś. Przyznaj się:cool:
Link do Allegro? Proszę bardzo, Pierwszy z góry - klick
Takie wynalazki typu scart-vga nie zawsze działają więc lepiej sprawdzić je przed zakupem.
 

pinhead23

New member
czeka juz humax hd badz visionnet hd (12000cis juz idzie krokami) w drodze:D po to go kupiłem
ale dla mojego staruszka (mowie o ojcu) chce cos na chwile obecna skombinować co jest najlepsze zeby mogl obejrzec w miare dobrze
a to co zaproponowałem nie polepszyłoby obrazu ?
 
Do góry