C6500 a podłączenie do internetu

1jager1

New member
Witam,
ponieważ nie jestem fachowcem w tych kwestiach chciałbym sie poradzić:
Chcę podłączyc mój TV do internetu, by móc korzystać z funkcji z menu TV związanych z przeglądaniem netu.
Mam neostradę i modem Siemens ADSL A-100 i wiem, że poprzez niego mi się to nie uda.
Jaki router powinienem kupić by w pełni móc korzystać z opcji netu w tym TV?
Mam mozliwość podłaczenia go poprzez kabel, więc nie potrzebuję wi-fi.
z góry dziękuję za dokładne porady zorientowanych użytkowników :)
 

maciuch2

Member
Jakikolwiek, a tak pozatym to wez sie chłopie ogarnij i nie zasmiecaj forum zakładając takie tematy. Masz oczy to zobacz jaki kabel wchodzi do tv...lol
 

1jager1

New member
szkoda gadać...

mistrzu :) maciuchu... jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie zaśmiecaj forum i nie produkuj bezwartościowych postów....
Jaki kabel włożyć to wiem doskonale.... Zapytałem kolegów forumowiczów znających sięna tych kwestiach / jak widać ciebie to nie dotyczy/ jaki konkretnie model routera polecają - mając emiryczne doświadczenie z jakimś konkretnym, bo jak wiadomo nie każdy sprzęt jednakowo współpracuje z danymi modelami...
To tyle - proszę nie przedłużać polemiki na temat "znawstwa".
Liczę tylko na konkretne posty z informacją o modelach i ew uwagi co do funkcjonowania tej opcji w TV c6500.


Jakikolwiek, a tak pozatym to wez sie chłopie ogarnij i nie zasmiecaj forum zakładając takie tematy. Masz oczy to zobacz jaki kabel wchodzi do tv...lol
 

maciuch2

Member
masz rację niepotrzebnie zaśmiecam forum, reszta forumowiczów zignorowała Twój post i nie odpowiedziała, bo w rzeczy samej pytanie w nim postawione było wyjątkowo lamerskie. jakbyś poszukał trochę to może znalazłbys odpowiedz, ale nie po co wysilić sie troszkę. można przeciez zalozyc nowy temat i czekac az ktos sie laskawie odezwia.

do admina, uprzejmie proszę o usunięcie wątku, bo nic nie wnosi.
 
Do góry