LED UE46c6000 czy plazma PS50c680

Mackooo

New member
Witam.

Mam problem który z tych telewizorów wybrać. Obydwa mi się podobają. Problem tylko w tym na którym obraz będzie lepszy.

Pozdrawiam.
 

atomer

New member
Witam.

Mam problem który z tych telewizorów wybrać. Obydwa mi się podobają. Problem tylko w tym na którym obraz będzie lepszy.

Pozdrawiam.

Zależy do czego będziesz używał tv. Jeśli konsola i gry to LCD będzie bezpieczniejszy. Jeśli głownie tv i filmy to bierz C680. Raz że większy ekran, a dwa plazma przy filmach lepiej się sprawdza. Poza tym 3D w plaźmie mniej męczy - takie jest moje zdanie, ale wydziałem też podobne opinie innych osób. Najlepiej sam oceń co Ci się bardziej podoba. Fakt w sklepie jest to dość trudne. LCD w warunkach domowych mocno wali po oczach. Plazma jest pod tym względem bardziej strawna wizualnie. Niestety w sklepie jest odwrotnie i plazmy są mniej efektowne. No i ostatni argument: C680 ma 3D. Może i za wiele tego 3D nie ma (na ntv jest jeden kanał z materiałem 3D), ale będzie tego pewnie coraz więcej i nie trzeba będzie wymieniać telewizora.
 

mario1969

New member
lepszy - pojęcie względne podpisuję się pod powyższym, ja zakupu nie żałuję 3d nawet te z sieci dla mnie -to trza obaczyć
 
Do góry