Witam, zamierzam kupić LCD 26-27 cali.

evita11

New member
Zastanawiałem się nad modelem LE26R72B. Czy go kupić czy szukać czegoś lepszego:niewiem: . Bardzo proszę o pomoc. Niezdecydowana Evita.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ale napisz co będziesz podłączać?
jakie masz warunki ?
nasłonecznienie pokoju ?
jaki sygnał ?
jakie złącza?
klasa cenowa ?
ma stać czy wisieć ?
 

Jedi

New member
Ja też się przymierzam do zakupu takiego Samsunga, więc przyłączam się do prośby o opinie. W moim przypadku szukam w miarę dobrego 26" tv którego chciałbym używać przejściowo (zanim nie kupię 37-42") w średnim dziennym pokoju (popołudniami nie jest nasłoneczniony). Odległość 3-4m. Zależy mi żeby dobrze odbierał tv z anteny zbiorczej i kilka razy w tygodniu chciałbym na nim pooglądać film hdtv puszczany z kompa (aktualnie oglądam sobie serial Lost) najlepiej przez DVI (bo takie mam wyjście). Sporadycznie chciałbym też mieć możliwość poużywać kompa w natywnej rozdzielczości tego tv (trochę gry, częściej praca biurowa).
Docelowo tv chciałbym żeby trafił do ciemniejszej sypialni, gdzie mieści mi się właśnie 26, max 27 cali z bocznymi głośnikami.
Z góry dzięki za pomoc w wyborze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie podałeś klasy cenowej
Ale ja siegałbym tylko po 26 "Loewe Concepta
Ma znakomitą jakość do ceny. I zachwyca nie jedną osobę
Dysponuje naprawdę znakomita płynnością oraz extra kąty , wyjatkowa czerń
pozdrawiam
 

Jedi

New member
Niestety ten Loewe jest za szeroki. Chciałbym tv do 75cm, który zmieściłby się na półkę między szafą a ścianą. Generalnie odpadają tv z głośnikami po bokach.
Co do przedziału cenowego to chciałbym się zamknąć do 4tys, chociaż gdyby trafił się okaz wart większych pieniędzy to dałbym więcej.
 
Do góry