nierownomierne oswietlenie panelu

Mage

New member
posiadam le32m51b i w prawym dolnym rogu tv jest odrobinke bardziej podswietlony niz reszta ekranu. niezwracalem na to zbyt duzej uwagi i nie przeszkadzalo mi to za bardzo przy filmach ale zaczolem grac w call of cthulhu ( bardzo ciemna gra ) i to nierownomierne podswietlenie zaczelo mnie troche irytowac. pytanie : czy istnieje mozliwosc naprawienia tej usterki ? i ile cos takiego moze kosztowac ? dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ten telewizor jest krócej na rynku niż masz gwarancję.
Więc zgłoś do serwisu.
 

LordKszyh

New member
kiki napisał:
witam
ten telewizor jest krócej na rynku niż masz gwarancję.
Więc zgłoś do serwisu.
Taaaa.... odda do serwisu i po paru tygodniach tv wróci dokładnie z tym samym objawem, a tłumaczenie serwisu będzie takie że większość LCD tak ma...
 

jaroslawkonopka

New member
hej
tez mam ten model i mnie mam wrazenie ze caly ekran generalnie jest niezbyt rownomiernie podswietlony, pasy pionowe o ociupinke jasniejszym ocieniu ale szczerze mowiac przygladalem sie innym modelom samsungai wiekszosc tez tak ma.taki podobno urok tych lcd
w sklepie to ciezko strasznie zauwazyc przy lokalnym oswietleniu dopiero wieczorkiem w domku

ja juz sie przyzwyczailem

pozdrawiam

jasiek
 

LordKszyh

New member
Nierównomierne podświetlenie paneli LCD to niechlubna norma. Ciekawi mnie zatem z jakiej planety przyleciał do nas Kiki, bo jego porady o oddawaniu do serwisu w takich sytuacjach są dalekie od ziemskich realiów.
 

jaroslawkonopka

New member
hej
ja bym raczej powiedzial ze wszystko jest wzgledne
i to co dla mnie jest niezbyt rownomiernym podswietleniem dla przecietnego sredniego statystycznego uzytkownika jest zupelnie akceptowalnym stanem.
tak samo jest w dziedzinie cyfrowej fotografii jesli masz ociupinke wyzsze wymagania dotyczace jakosci obrazu to wcale nie jest latwo znalezc dobry sprzet, sam mam nikona d70 i generalnie jest oki aczkolwiek czasami :)
pozdrawiam

jasiek
 
Do góry