Samsung 23/26 cali za około 3kpln - jaki?

vmze

New member
Witam, zamierzam kupić LCD Samsunga (bo ma dobrze współpracować z kompem i kablówką) w rozmiarze 23-26 cali. Na większy brak jest miejsca. Zastanawiałem się nad modelami LE26R51B, LE23T51B i LE23R51B. Czy nadal mam się nad nimi zastanawiać czy szukać czego innego??
 

lopez

New member
Na Twoim miejscu dołożyłbym parę setek do tych trzech kółek i kupił LE26R72B. Poczytaj o nim a sam zrozumiesz dlaczego:D
 

vmze

New member
lopez napisał:
Na Twoim miejscu dołożyłbym parę setek do tych trzech kółek i kupił LE26R72B. Poczytaj o nim a sam zrozumiesz dlaczego:D

A czy jest R72 planowany w wersji 23 calowej?? Przyznam, że mało miejsca mam na TV.
 

radoslavm

New member
Popieram Lopeza. Chyba warto zainwestować. Mam R 51B i brak zasttrzeżeń, ale trzeba iść z duchem rozwoju:)
Hmmm 23"... To już chyba lepiej pomyśleć o monitorze niż TV. Ale nie muszę mieć racji:)
 

vmze

New member
No dobra, a grybym wybierał pomiędzy R51B, R71B i R72B - pytam, bo przynajmniej pomiędzy dwoma ostatnimi nie bardzo znajduję różnicę.

No i jeszcze jedno - jak bardzo Samsungi są wrażliwe na poziom sygnału - spotkałem się z opinią, że w kablówkach różnie sobie radzą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry