Samsung p3600 - mkv

maniek086

New member
Witam,
mam niestety problem z odtwarzaniem filmów mkv. Samsunga mam połączonego w sieci z komputerem. Do tej pory wszystkie filmy mkv czytał bez problemu. Ostatnio z kilku nowych filmów nie może odtworzyć dwóch. Starałem się znaleźć wyjaśnienie na forum, ale nic z tego. Podkreślam, że filmy są zrobione w profilu 4.1 i 4.0, także niczym szczególnym się nie wyróżniają. Inne o podobnych parametrach czyta, od czego to może jeszcze zależeć? Oczywiście na kompie filmy idą. Zależy mi na odtworzeniu filmów na p3600, bo wolałbym filmy obejrzeć na zestawie 5.1;). Pomóżcie;)
 

da_holl

New member
Witam

Kolega niech poda jakieś info o pliku który nie idzie postaram się pomóc programem mediainfo zrób z rzut i wklej to co wyświetli
 

maniek086

New member
w załączniku info

w załączniku info o pliku, czekam na propozycje
 

Attachments

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    133,8 KB · Wyś: 93

da_holl

New member
Nie wiem jak w serii p ale w seriach c jest problem z aplikacją zapisującą masz 4.4.0 przepuść przez starszą wersje mkvmerge 4.3.0 bo z nią nie było problemu w seriach c może zadziała bo tak wygląda wszystko ok
 

da_holl

New member
Witam

Jest jeszcze jedna możliwość dlaczego nie idzie tylko że to w zależności od odtwarzaczy dla filmów w 720p powinien być profil formatu max 3.1 i ustawienia formatu poklatkowego 3 tylko tak jak pisze to wszystko jest zależnością jaki odtwarzacz ale tutaj się nie wypowiem bo nie mam tego odtwarzacza
 

afflux

New member
Nie posiadam Samsunga tylko LG ale też miałem problem z jednym filmem. LG go nie odtwarzał , jeżeli chodziło o parametry powinien iść, na PC film działał. Przemuksowałem go w mkvmerge oraz przepuściłem przez uncropMKV i nic, film nie szedł. Do dzisiaj nie wiem dlaczego nie chciał działać.
Piszę dlatego że może masz podobną sytuacje i może lepiej podarować sobie dany materiał?
Pozdrawiam.
 
Do góry