PS50C530 - wymieniony panel

sol30

New member
Zgłosiłem problem do serwisu dotyczący ww. plazmy - mianowicie w prawym górnym narożniku mam piksele, które świecą słabiej ( widać to najlepiej na czarnym tle , wówczas w narożniku ekran jest całkiem czarny w przeciwieństwie do reszty panela lekko świecącego).
Pytanie czy ktoś też ma takie objawy.

Panel został dzisiaj wymieniony (panel to w tej chwili wszystkie płytki wraz z ekranem poza płytą główną telewizora). Panel nowy przyjechał do serwisu lokalnego. Wymiana u mnie w domu. I niespodzianka. Opisany objaw widoczny nadal i dodatkowo całe mnóstwo martwych pikseli. Naliczyliśmy wspólnie z serwisantem 4 (potem jeszcze znalazłem 2) punkty z grupami pikseli nawet do 4 szt.
Oczywiście naprawa nie przyjęta, niemniej jednak już zdążyłem wyrobić sobie opinię o jakości tego produktu. Dalszy przebieg naprawy będę opisywał na bieżąco
Ogólnie zawiodłem się na TV SAMSUNGA (kolejny raz) i zdecydowanie polecam coś innego ( mam jeszcze plazmę Panasonica PV80 i z niej jestem bardzo zadowolony - kawałek dobrego telewizora)
 

sol30

New member
Witam
Jeszcze raz mam prośbę, czy ktoś ma podobne objawy na panelu jak ja.
Chodzi o słabiej świecące piksele w lewym górnym narożniku. Bardzo dobrze widać to wieczorem kiedy jest czarne tło w tym miejscu.
Co do działań serwisu mam informację, że wymienią mi panel na kolejny.
 

robinet

New member
Mam go od ponad pół roku i nie mam żadnych problemów. Nie buczy, matryca bezproblemowa, jedyne przypadłości to opisywane tzw. skoki kontrastu/jasności w niektórych scenach w HD (widoczne było podczas Mundialu). No i tyle.
 
Do góry