SAMSUNG BD-C6900 3D a dysk zewnętrzny

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
czy jest to prawda że są problemy z oglądaniem filmów prosto z dysku szczególnie w jakości FULLHD na tym odtwarzaczu??? (mam filmy bluray na dysku zewnętrznym i chciałbym je odtwarzać poprzez odtwarzacz bluray)
 

Jawor86

New member
Filmy Bluray na dysku zewnętrznym, masz na myśli filmy w formacie mkv? Jeśli tak, nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem filmów z tym rozszerzeniem. Choć przyznam, że jak dotąd sprawdzałem jedynie te w jakości 720p. Do tego taka sama nazwa pliku z napisami jak filmu i bez problemu wczytuje również napisy.

Chciałbym jednak zaznaczyć, że odtwarzacz nie radzi sobie z obsługą dodatkowych ścieżek dźwiękowych czy też plików z napisami zawartymi w kontenerze mkv. Czyli jak mamy ścieżkę audio 1-english i 2-z lektorem, samsung odtworzy jedynie ścieżkę domyślną bez możliwości wyboru kolejnej. Natomiast co do napisów zawartych w paczce mkv, wogóle ich nie odtworzy. Jak dla mnie nie jest to jednak problem. Być może kolejne aktualizacje softu rozwiążą powyższą niedogodność.

Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
Dodatkowo ostatnio ociągnąłem Blade Runner - The Final Cut [FULL BLU-RAY] [1080p] [VC1] 26GB i plik okazał się niewidoczny dla TV
 

da_holl

New member
Witam

Tdx przyczyną może być bitrate filmu przy 26 gigowym filmie bitrate może podchodzić do 30 mega ale wszystko wyjaśni info o pliku
 
Do góry