oplaca sie doplacać ? =D c6900 czy c7000

W00Fer

New member
Tak jak w temacie czy warto dołożyć parę stówek do c7000 ? filtr nie koniecznie mnie interesuje ponieważ mam zacieniony pokój...
a już idąc po kosztach to mylśe też o c680 tylko tam niema tego internetu a chciałem neta przeglądać z tv ? chodzą jakieś podstawowe strony tylu allegro na tym tv?

Pozdrawiam...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
opłaca się i to z kilku powodów.
1.Lepsze skalery
2.Lepsze wyposażenie
3.Ma 3D i konwersję
4. Ma okulary w komplecie które kosztują kilka stówek
(możesz je sprzedać)
 

redlum

New member
Bez reklam
oj kiki - lektury nie odrobiłeś - różnią się tylko wyglądem i tym że C7000 ma filtr - oba na 100% są 3D

w USA C8000 - to europejski C7000 - zaś C7000 - to europejski C6900
 

redlum

New member
Bez reklam
jeśli tak podchodzisz do wszystkiego jak do tego porównania - to współczuje twoim klientom profesjonalnego doradztwa z twojej strony. Zamiast przyznać się do błędu - to brniesz coraz głębiej w kłamstwie.

Ja tam widzę:
Procesor obrazu 3D Hyper Real Engine 3D HyperReal Engine
Samsung 3D Tak Tak

Z tego porównania widać że jedyna różnica to "Real Black Filter". Od siebie dodam - że różnią się jeszcze pilotem (ten od C7000 ma więcej bajerów)

PS wcale się nie zdziwię jak zaraz ten topic niknie w tajemny sposób
 
Ostatnia edycja:

adamio74

New member
ps c7000 lepszy

Jeżeli zależy ci na lepszej czerni to kup c 7000. Mam model ps 50 C6900 czerń jest duzo gorsza niż w modelu C7000 ze względu na brak filtra Real Black . Teraz żałuję że nie wziąłem C7000.
Mój model jest 3D i w pudełku były okulary szt. 1
 

-DaReK-

New member
C7000 nie ma czerni i koniec! (nie wiem, jak c6900 ale na pewno nie lepiej) Chcesz czerń, weź V20 (lub VT20).

Kupiłem c7000 i żałuję, jak ktoś chce to oddam z 4500 zł z okularami 3D Samsung 2100 (nie cały miesiąc używana) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry