PS63B680T6WXXh + kilka podstawowych pytań

wonsky

New member
Witam
Na początku chciałbym prosić o wyrozumiałość gdyż jestem początkującym użytkownikiem telewizora Samsung. Telewizor nie jest tani, gdy cos się kombinuje z oprogramowaniem traci się gwarancje, więc zadaje pytania (od tego są fora nie?), żeby czegoś nie spitolic ;) . Chcialbym równiez zaznaczyc ze skorzystałem z funkcji szukaj i niestety nie znalazłem interesujących mnie informacji. Nie ukrywam że głównie interesują mnie funkcje SamyGo, lecz w polskim internecie nie znalazłem jakichkolwiek nurtujących mnie odpowiedzi na me pytania, a mój anglieski niestety pozostawia wiele do zyczenia (jestem chętny do spisania FAQ odnosnie tego tematu, lecz potrzebuje informacji).
Więc zaczynam:
1. Czy samsung Ps65B680t6wxxh nalezy do rodziny b650? Nie znalazlem żadnych info na sourceforg'u. samygo sourceforge net nie znalazlem tu mojego tv.
2. Zrozumiałem że SamyGo jest projektem, lecz żeby te programy (głównie interesuje mnie netsurf) działały potrzebny jest jakiś nie/orginalny firmware? Znalazłem kilka tematów jak zrobic soft itd. żeby jakieś funkcje działały lecz czy jest to konieczne w przypadku programów. Znalazlem takie cos blog.stankala pl/index.php/2010/03/przegladarka-internetowa-w-telewizorze-samsung-netsurf czy to wystarczy? (Proszę o upomnienie jeżeli nie można podawać linków, to jak najszybciej skasuje)
3. Czy podobnie jest w przypadku Media Center? Do myszy, klawiatury potrzebne są sterowniki więc sama instalacja programu moim zdaniem nie wystarczy więc jak?

Posiadam softa z 06.02.2009

Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

ps. prosze nie odpowiadac google.pl itd... szukałem nie znalazlem. Ewentualnie wdzięczny będę za linki.
 
Do góry