Samsung BD-C6500 a Samsung BD-C6600 - jakie różnice??

taurus01

New member
Witam Dojrzewam do zakupu Samsung BD-C6500 i przeglądając aukcje oraz osobiście w Saturnie natknąłem się na model Samsung BD-C6600, który nie występuje na stronie Samsunga. Czy ktoś wie może jakie są różnice pomiędzy obydwoma modelami poza ceną?? I gdzie w sieci lub 3mieście można kupić najtaniej?? Pozdrawiam Jacek
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jest to sklep w którym można potargować cenę , a mieści się na ul. Marynarki Polskiej ( blisko budowanego stadionu ( blisko Letniewa). Posiadają swoją stronę internetową.
 

Winner000

New member

C6600 - ma internet; ma nagrywanie na flash disk (Personal Video Recorder Ready); Time Shift - zatrzymywanie programu na żywo;

C6500 - ma internet; NIE ma nagrywania na flash disk; Time Shift - brak; 100hz;​
 

taurus01

New member
Dziękuję za informację. Mnie odpowiedziano w pewnym sklepie, że jest to model na Holandię, Niemcy i Austrię. Myślałem, że nagrywanie ma tylko model BD-C8500. Dziwne tylko, że Samsung nie chwali się modelem BD-C6600. Pozdrawiam Jacek
 

taurus01

New member
Witam Ww. funkcji nie posiada - bynajmniej ja nie zauważyłem. Ogólnie sprzęt OK - fakt trochę długo płyty wczytuje zarówno dvd jak i blu-ray. Pliki mkv z dts bez problemu , m2ts nie obsługuje ale jak się zmieni rozszerzenie na mkv to da się oglądać. Internet szybki - nawet jeśli jest schowany odtwarzacz w szafie. Zdjęcia wysokiej rozdzielczości wyświetla prawidłowo i szybko. Pozdrawiam
 

da_holl

New member
Witam znalazłem nawet w manualu jak byk pisze ze nie obsługuje TRUE HD w MKV i FLACK a z DTS MA ma problemy jedynie jak ktoś ma apli 7.1 to może puścić bitstreaming z niego ja mam 5.1 i leka lipa . Jeszce dorzuce głośny napęd przy wczytywaniu płytek . A i mam pytanko jak u was radzi sobie z nagranymi MKV na BD płytkach ? bo coś mi się zdaje że albo ja mam walniętą optykę w nim albo coś nie tak z materjałem nagranym na płytki .


Pozdrawiam
 

PurpleViolet

New member
hmm... sprawdź ten sam materiał nagrany na płytkach DVD... jeżeli efekt taki sam będzie to wina materiału, a jak będzie ok... to znaczyło by że BD nie ma tyle siły przerobowej aby z płyty BD odtwarzał inny materiał niż dedykowany.

Pytanie z innej beczki... czy HDD podłączony pod USB np.1TB i większe wykrywa?
 

da_holl

New member
DO purpleviolet mi bez problemu czyta seagate 500 GB bez zewnętrznego zasilania ale mam dysk podzielony na dwie partycje i bez problemu . Pokombinuje jeszcze z tymi nośnikami tak jak piszesz .

i też mam jeszcze pytanko czy przy odtwarzaniu obojętnie jakiego materiału czy wyskakują wam białe piksele na czarnym tle ? i to nie jest na pewno winą materiału bo na PS3 niema takiego czegoś .


Pozdrawiam
 

da_holl

New member
witam jeszcze raz jeden problem rozwiązałem z tymi pikselami miałem stara rewizje kabla HDMI na wersji 1.3 niema problemu . A a z tymi płytkami nie wiem czy czasem soft nie był za stary wgrałem nowy i na razie nie ma problemu oby nie było dam jeszcze później znać czy jest ok

Pozdrawiam
 
Do góry