co w zamian za WiFi WIS09ABGN

Anduril

New member
Po przeczytaniu postów dotyczących karty USB WiFi do telewizorów Samsung serii B i C postanowiłem kupić karte Edimax EW-7718UN (EW7718UN9BCB00526) i okazało się, że karta działa wyśmienicie z moim Samsungiem UE32C6700. Co ciekawe wykrywana jest jako Samsung WiFi Adapter ?! Kupiłem ją na alledrogo za 49zł a nóż się uda... i udało się 160zł w kieszeni :D. Przetestowałem ją też w sklepie z UE40C6000, UE40C7000, UE55C6500 działa z każdym z wymienionych.

Info może sie przyda komuś kto będzie chciał trochę zaoszczędzić na zakupie karty wifi. (na alledrogo za 98zł)

Testowałem filmy z bitratem do 10Mbps i działały ok no oprócz filmów z DTS, choć te same z USB szły bez problemu nawet z bitrate 20Mbps, Zdjęcia i muzyka ok, Internet działał idealnie.
Dla info, sieć spięta routerem Netgear WDNR3700 z DD-WRT.
 

dzonson

New member
Był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś udzielił informacji czy na 40 c650 ta karta będzie działać albo czy ktoś już przetestował jakiś inny zamiennik do tego modelu
 

Anduril

New member
Wiadomo, że seria C odtwarza DTS, ale niestety tylko z USB a nie wiem dla czego nie można odtworzyć tego dźwięku ( muzyki lub podczas oglądania filmu) po sieci LAN lub WiFi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ravel

Banned
Czyli z samsungowym WIS09ABGN bedzie to samo - nie jest to wina zamiennika?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

minejtor1

New member
jak ktoś chętny mogę sprzedać adapter fabrycznie nowy Samsung WIS09ABGN w dobrej cenie. chętni pisać pw

dodatkowo posiadam uchwyt WMN 1000B w super cenie.
 
Ostatnia edycja:

pox

New member
Po przeczytaniu postów dotyczących karty USB WiFi do telewizorów Samsung serii B i C postanowiłem kupić karte Edimax EW-7718UN (EW7718UN9BCB00526) i okazało się, że karta działa wyśmienicie z moim Samsungiem UE32C6700. Co ciekawe wykrywana jest jako Samsung WiFi Adapter ?! Kupiłem ją na alledrogo za 49zł a nóż się uda... i udało się 160zł w kieszeni :D. Przetestowałem ją też w sklepie z UE40C6000, UE40C7000, UE55C6500 działa z każdym z wymienionych.

Info może sie przyda komuś kto będzie chciał trochę zaoszczędzić na zakupie karty wifi. (na alledrogo za 98zł)

Testowałem filmy z bitratem do 10Mbps i działały ok no oprócz filmów z DTS, choć te same z USB szły bez problemu nawet z bitrate 20Mbps, Zdjęcia i muzyka ok, Internet działał idealnie.
Dla info, sieć spięta routerem Netgear WDNR3700 z DD-WRT.

Ja swojego czasu kupiłem chyba taką samą kartę do kompa, a mając B650 postanowiłem sprawdzić czy działa, no i niestety TV jej nie widzi. W związku z tym czy możesz podać VID i PID swojej?
 

adamcom

New member
Z zakupionym tydzień temu samsungiem UE32C6500 karta ta ( EDIMAX EW-7718Un kupiona w neo24 wczoraj ) działa wyśmienicie.
 
Ostatnia edycja:

darken

New member
Raczej nie jest to wina zamiennika ponieważ po LAN te same objawy nie czyta plików z DTS - tylko po USB

Dlaczego po lanie ma nie czytac dzwieku dts w filmach specjalnie wlasnie sprawdzilem dla pewnosci zadnych problemow dzwiek w dts smiga po lanie bez problemu i po optyku idzie na amplituner tez bez problemu.
serwer na kompie to Wild Media Server i all dziala ok.
problemem moze byc samsung media serrwer czy jak to gów.. sie zowie.

pozdrawiam
 

demonek92

New member
Samsung LE37C650 Adapter USB

Witam!
Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś zamienny adapter do Samsunga LE37C650 ?

Próbowałem już tym: amazon.co.uk/D-Link-DWA-140-Wireless-USB-Adapter/dp/B000PE8ONG

Niestety nie chce łączyć. Znacie może jakieś alternatywy ?

Pozdrawiam
 

gamaa

New member
Działający stick

Pisałem o tym w innym poście ale dzisiaj mogę potwierdzić, że
Pentagram Hornet USB 6132-07, chipset RT 2770R, wersja z 5-letnią gwarancją (ważne!))
działa bez najmniejszego problemu z 46LEC650, firmware 3009 datowany na 3/5/2011
Kupiony w sklepie wasserman_pl
 

dzierbiaty

New member
Hej
A ja po przeczytaniu kilku postow zdecydowalem sie na EDIMAX EW-7718Un.
Z telewizorem 46c8000 wspolpracuje bezproblemowo.
 

paraf2008

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pentagram Hornet USB 6132-07, chipset RT 2770R, wersja z 5-letnią gwarancją (ważne! bo tylko ta działa)

potwierdzam działanie karty na 40LEC650 firmware 3009.2
Kupiony w sklepie wasserman.pl koszt z przesyłką 74 zł
 

zzzz84

New member
a nie 54 złote?

Sorry, coś mnie zaćmiło:(
oczywiście 74 zł z przesyłką.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry