co w zamian za WiFi WIS09ABGN

Piotrek1234

New member
Cześć, a wiecie może czy do samsunga ue40d5000 będzie działała karta wifi Pentagrama ? Jeżeli komuś działa , to dajcie znać proszę jaką macie wersję sterownika w TV.
 

marcco124

New member
Wracając do zadanego pytania wczesniej mam jeszcze jedno: Czy w zamian adaptera można by bylo podlaczyć ruter i skonfigurować go w sieci wifi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yogi77

New member
Jaki zamiennik do wifi użyć dla PS50B850? Może ktoś, kto ma taki tv ma też sprawdzony adapter wifi inny niż oryginalny samsunga. Będę wdzięczny za poradę. Przeczytałem pare wątków o różnych adapterach i tak na prawdę to ile osób to tyle opinii.
 

Kamilek269

New member
Cześć, też się podepnę do tematu, pomoże nam ktoś w sprawie pasującej i dobrze działającej karty wifi do EU40D5500 i może ktoś posiada jakiś dobry router w standardzie N? Tak żeby to ładnie współgrało.
 
Ostatnia edycja:

qset

New member
Witam
Ja tez poprosze moze ktos zna dzialajacy model adapteru ktory bedzie wspolpracowal z UE40D5500 dodam tylko ze PENTAGRAM HORNET P 6132-10
NIE DZIALA
 

bestmike

New member
Witam Wszystkich !!! POMOCY
Panie i Panowie mam Prozbe potrzeb screen-y Menue serwisowego ! , troszke tam namieszalem i teraz pilot jest inwalida dziala mi tam kilka przyciskow. nie moge zmieniac kanałów nie dziala Sourance .. i jest troszke Kulawo,,


Dziekuje za kazda POMOC Pozdrawiam !
 

marcco124

New member
Czy naprawdę nikt nie testował tego zamiennika,jesli jest ktoś kto używa niech podzieli się spostrzeżeniami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

qset

New member
kolega XREY w innym temacie napisał cytuje
Dzisiaj trafił do mnie zamiennik dongla WiFi Samsunga a mianowicie kupiony na Allegro "WiFi USB Pentagram 6132-07 RT2770 do Samsung" i TV niestety mi go nie rozpoznaje :(. Nie wiem może to wina najnowszego firmware'u

czyli wyglada na to ze nie dziala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry