Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

maciejwl

New member
TVN Player

Cześć, wiecie co się dzieję z ową aplikacją? Narzędzie działa do wyboru jakiegoś materiału, przykład: Odpalam serial "Druga szansa", wybrany odcinek niby się ładuje, odpala się na jakieś 2-3 sekundy i po chwili wskaźnik postępu filmu leci na koniec i tyle... aplikacja wraca do miejsca wyboru odcinków wspomnianego serialu...
 

ePiotr

New member
Odświeżę kotleta ;-)
Mam LE46C650 do tej pory nie było mi to potrzebne ale teraz poszperałem trochę w menu internetu i nie mam możliwości oglądania youtube, nie mam takiej aplikacji w internet@tv. Internet mam podłaczony przez wifi.
Czy jest możliwość żeby jakoś zainstalować youtube? szukałem z opcjach ale nic nie znalazłem
oprogramowanie mam:
T-VALDEUC-1014.3

automatyczna aktualizacja tv przez wifi zgłasza błąd 606, nieprawidłowy parametr, brak nowszej wersji
 

piechu

Member
Bez reklam
nie ma takiej możliwość - youtube został wycięty z C650 jakieś dwa a może i więcej lat temu. Tak samo jak nigdy nie było, nie ma i nie będzie netflixa. Jesli chcesz youtuba to najtańśzym rozwiązaniem jest zakup chromecasta.
 

ePiotr

New member
To jeszcze zapytam. Na stronie producentajest najnowsza wersja oprogramowania do tego TV to: T-VALDEUC-3018.1
czy warto aktualizować?
 

dadd

New member
Ostatnio została zaktualizowana aplikacja Player i nie wiem jak u Was ale u mnie chodzi bardzo wolno, często się wiesza, nie wspominając o potrzebie logowania. Podzielcie się opinia jak to działa u Was ?
 

Seba21

New member
Po ostatniej aktualizacji przestał działać Player.pl. Poprzednio co prawda już było mniej opcji jakości, brak możliwości przewijania, ale działał. Teraz postanowili chyba ubić całkowicie. Tylko zaraz nam Kurski z VOD.TVP zostanie...
 

Seba21

New member
Dziś im zgłosiłem po ponad miesiącu niedziałania. I co? Włączam teraz telewizor, od razu aktualizacja, ten sam numer, a jednak nagle działa tak samo jak poprzednio. Czyli wszyscy spali, nikt nie zauważył że nie działa? Dobrze że wziąłem to w swoje ręce, bo bym nawet zaległych Milionerów nie obejrzał...
 

Waldorff

Member
Mieliście takie numery, że gaśnie ekran, robi się czarno, a dźwięk jest dalej? Dopiero wyłączenie i włączenie pomaga. Potem po dłuższym lub krótszym czasie sytuacja potrafi się powtórzyć. Tv stary już jak świat, ale szkoda go bo obraz ma naprawdę dobry.
 

ptysiu44

New member
Dziś zepsuło się wejście antenowe od tv naziemnej w moim Samsungu le40c650. Po zrobieniu diagnostyki wyświetliło błąd takiej treści: dźwięk główny, antena, 01-000002-08388620. Może ktoś coś doradzi?
 
Do góry