TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Sk_uter

New member
Bez reklam
witam,
czy u was w trakcie ruchu widac takie jakby 2 linie? (glownie jak obraz idzie z gory na dol), nie wiem czy mam jakies zwidy, czy cos tutaj nie gra, jak tam u was?
 

kazikw1

New member
Wgranie nowego softu tez nie pomogło !!! . Wchodząc w menu w opcje 3D podczas puszczania filmu 3D SBS przez N-kę nie są w ogóle podświetlone opcje do wyboru funkcji SBS czy OU lub tego podobne tylko pojedynczy ludzik.
Chyba naprawdę spieprzył mi się TV, tylko szkoda że już właśnie po gwarancji !!!
A kabelek do N-ki masz w porząsiu (1.4)?
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
bede musial potestowac to czy wszystko z nim ok.

Teraz drugie pytanie zamierzam kupic nowy dysk 1,5 lub 2 TB 2,5"

W innym temacie czytalem, ze sa problemy z czytaniem 3TB dysku na serii d8000, czy ktos testowal jak dzialaja takie wielkosci na c8000? aktualnie mam wd 500GB i chodzi super, lecz robi sie maly i chce teraz cos wiekszego, jak mozecie napiszcie z jakich wy korzystacie i czy wszystko jest z nimi ok.
 

kazikw1

New member
UE55C8000 w a Ekspres Serwis

Dostałem gwarancję rozszerzoną Ekspres Serwis do telewizora, z której próbowałem skorzystać z uwagi na miganie (z rzadka) opisywane nie raz również na tym forum.
Zadzwoniłem do serwisu i dowiedziałem się że .... EKSPRES SERWISU JUŻ NIE MA (a to ciekawe, bo ja mam ważną kartę gwarancyjną, dopełniłem wszystkich obowiązków przez rejestrację 4-go dnia od zakupu, spełniwszy wcześniej wymóg konkretnej serii TV). Wobec tego reakcja serwisu jest nie 24 godzinna a 72 godzinna, ponadto telewizor zastępczy nie jest obligo a dobrą wolą serwisu (dostałem 32" serii 5000).

Oczywiście napisałem do rzecznika, że to niepoważne zmieniać zasady gry w trakcie gry. Nie wspominając że Ekspres Serwis był "dla wybranych", którzy zabulili za telewizor ciężkie pieniądze, więc nie tak chyba traktuje się klienta vip? Dałem za TV koło 10 tys.

Puki co próbuję coś dojrzeć z 4 metrów i czekam na rozstrzygnięcie ;)
Pozdrawiam wszystkich :)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
no to gratuluje, ze udalo sie jakos to zalatwic :)

Ogolnie brat kupil tez ES-a, ale ciezko mi tutaj dobrac ustawienia, aby nie bylo teatrzyku, niby na TV cyfrowej juz jest tak jakby ok (na wyrazny ustawione), ale jak juz filmy z pendrive to znow teatrzyk sie robi, a zmian nie moge robic tak jak w serii C, ty jakos sobie z tym poradziles?
 

kazikw1

New member
Przeklikałem ustawienia dla HDMI1 i dla filmu z pena i hula (w ES możesz wejść do menu obrazu w trakcie i przy zatrzymanym filmie z pena).
Nie ma takich chmur na czarnym tle jak w C8000, lekkie po rogach i cuś po środku, ogólnie odczucia bardzo dobre. Kontrast dynamiczny BDB (bałem się, że krawędziowe LED vs. FULL LED przegrają, ale Ultra Micro Dimming czy coś podobnego daje radę).
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Oo dzięki, tutaj trochę inaczej to zrobili i tym mnie zmylili, ale teraz już wygląda ok

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry