Podłączenie Samsunga BDP-3600 przez Wifi

longmanp

New member
Witam
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionego playera,mam tylko problemy z udostępnieniem dysku kompa przez wifi.Player połączył się z routerem i youtube śmiga,odnajduje też komputer w sieci ale po zatwierdzeniu enterem zaczyna szukać i po chwili wywala że nie znalazł PC. Ktoś miał może podobne problemy ?( w kompie mam Vistę).

I jeszcze pytanko czy wasze Samsungi po włączeniu wydają głośny buczący dźwięk? Wszystko pózniej chodzi OK ale w pierwszej chwili słychać jak stację floppy szukającą dyskietki.
 
Ostatnia edycja:

BoloJang

New member
Witam
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionego playera,mam tylko problemy z udostępnieniem dysku kompa przez wifi.Player połączył się z routerem i youtube śmiga,odnajduje też komputer w sieci ale po zatwierdzeniu enterem zaczyna szukać i po chwili wywala że nie znalazł PC. Ktoś miał może podobne problemy ?( w kompie mam Vistę).

I jeszcze pytanko czy wasze Samsungi po włączeniu wydają głośny buczący dźwięk? Wszystko pózniej chodzi OK ale w pierwszej chwili słychać jak stację floppy szukającą dyskietki.

Odnośnie pierwszego pytania, to z komputerem należy łączyć się manualnie poprzez podanie adresu ip komputera, a następnie nazwy udostępnianego folderu. Nazwę użytkownika i hasło pozostawić puste. W viście należy włączyć udostępnianie plików, wyłączyć udostępnianie chronione hasłem, ustawić połączenie sieciowe jako sieć prywatna (można też włączyć odnajdywanie sieci) - to wszystko ustawiamy w centrum sieci i udostępniania. Następnie dla udostępnianego folderu w opcji wybierania osób objętych udostępnianiem należy z listy wybrać pozycję 'Wszyscy' i nadać im poziom uprawnień jako 'Czytelnik' i następnie nacisnąć przycisk dodaj i udostępnić. Automatyczne połączenie w tym odtwarzaczu nie działa poprawnie. Zakładam również, że odtwarzacz i komp działają w ramach tej samej sieci wifi tzn. jadnakowe SSID i hasło (jeżeli sieć jest zabezpieczona).

Co do drugiego pytania to rzeczywiście u mnie przy starcie również odtwarzacz wydaje taki dźwięk.
 

abart68

New member
Superowy BDP-3600

Odpowiedz na pytanie nr 2 - do servisu wina napędu u mnie naprawiono.
Również posiadam ten ,,wspaniały'' Model Samsunga jest od niecałego roku 6 raz w servisie z powodu błędów w odtwarzaniu nagranych płyt.
1. Płyty BD-25 często się zacinają
Tłumaczenie servisu (niedobry nośnik) ja nagrywam tylko na TDK lub Verbatim więc takie ,,liche'' firmy
2. Zacinające się płyty DVD typu AVCHD , czasem wcale ich nie odtwarza.
Tłumaczenie servisu j.w. lub że on takich płyt to może nie odtwarza (litości!)
3.Wizyta kturaś tam - servis - niewłaściwy program do nagrywania
Używam MultiAvchd ,AvchdCoder, Tsmuxer (NERO NIE) + Imgburn
4.Po 6 wizycie i kolejnych naprawach i wymianach oprogramowania ,sprzęt właściwie przestał odtważać płyty AVCHD nagrane na nośnikach DVD , teraz koledzy z Samsunga doszli do wniosku że moja nagrywarka DVD LG i nagrywarka Bluray LG są do niczego bo podobno jakiś człowiek zrobił kopię z mojej płyty i działa ??????????????
5.Poniewż mam spory dom więc posiadam jeszcze dwa odtwarzacze Pioneer BDP-LX70A oraz Sony BDP-S470 i dla tego sprzętu moje programy,płyty,nagrywarki itp NIE STANOWIĄ PROBLEMU
Gratuluję więc sobie i innym doskonałego zakupu - porażka:fool:
 
Ostatnia edycja:

abart68

New member
Odpowiedz na pytanie nr 2 - do servisu wina napędu u mnie naprawiono.
Również posiadam ten ,,wspaniały'' Model Samsunga jest od niecałego roku 6 raz w servisie z powodu błędów w odtwarzaniu nagranych płyt.
1. Płyty BD-25 często się zacinają
Tłumaczenie servisu (niedobry nośnik) ja nagrywam tylko na TDK lub Verbatim więc takie ,,liche'' firmy
2. Zacinające się płyty DVD typu AVCHD , czasem wcale ich nie odtwarza.
Tłumaczenie servisu j.w. lub że on takich płyt to może nie odtwarza (litości!)
3.Wizyta kturaś tam - servis - niewłaściwy program do nagrywania
Używam MultiAvchd ,AvchdCoder, Tsmuxer (NERO NIE) + Imgburn
4.Po 6 wizycie i kolejnych naprawach i wymianach oprogramowania ,sprzęt właściwie przestał odtważać płyty AVCHD nagrane na nośnikach DVD , teraz koledzy z Samsunga doszli do wniosku że moja nagrywarka DVD LG i nagrywarka Bluray LG są do niczego bo podobno jakiś człowiek zrobił kopię z mojej płyty i działa ??????????????
5.Poniewż mam spory dom więc posiadam jeszcze dwa odtwarzacze Pioneer BDP-LX70A oraz Sony BDP-S470 i dla tego sprzętu moje programy,płyty,nagrywarki itp NIE STANOWIĄ PROBLEMU
Gratuluję więc sobie i innym doskonałego zakupu - porażka:fool:
!!!!!!!!!!!!!!Dziś 13 lipca 2010 odebrałem sprzęt kolejny raz z serwisu.
TRAGEDIA teraz działają dwie płyty nagrane przez ???servis??? i 4 sztuki z całej mojej kolekcji bluray i avchd czyli 150 sztuk - rewelacja
 
Do góry