Samsung LN40C650

Miker88

New member
no proszę jednak się dało zrobić DTS szlak mnie trafia jak Q.... widzę takie coś powinni odblokować ten j....ny dts w serii b650 a nie w nowym modelu za taką samą cenę co oprócz desingu i poprawionego menu nic się nie zmieniło Ale to mnie w q.....iło Znając tą firme to tak samo oleją ten model i klientów wypuszcza 3 żenujące poprawki które nic nie wnoszą i przejdą dalej do Nabijania kasy ŻAL D**E ŚCISKA
 

Grzegorz82

New member
Pytanie mam, czy mi sie tylko wydaje czy seria C650 nie ma eurozłacza ?
Jesli tak to jak mozna podłaczyc sygnał RGB ? czy pozostaje kupic serie B650 ktora ma EUROZLACZE a niczym konkretnym sie nie rozni od seri C650 (oprócz obsługi DTS)
 

rutekr1

New member
Witam przez Component od euro juz wszystkie firmy pomału odchodza tego standardu sie mało uzywa w koncu to tylko 480i a po co ci to jak juz prawie wszystkie urzadzenia maja HDMI lub Component
 

Grzegorz82

New member
Ja mam sporo sprzętu które nie posiadają component choćby dekoder od TV, nagrywarka DVD a oprócz tego to po euro jest wysyłany sygnał przełaczajcy a prze component nie... i jak tak to dla mnie ta seria jest skreślona i będę szukał serii B bo aż znacznej różnicy to nie zauważyłem miedzy nimi co by mnie skłaniało do zakupu serii C
 

michalmichalmic

New member
To moze nie oferuje nic wiecej niz B650 a do tego udalo im sie jeszcze obnizyc koszty produkcji? Jesli to jest ta agresywna polityka cenowa Samsunga to mam nadziej ze obejmnie wszystkie modele na rok 2010 a nie tylko wybrane a np. te 3d beda traktowane inaczej i ich agresywna cenowka nie obejmnie. Poza tym konkurencja z sony robi swoje bo wezmy np model Sony ex500 a to bezosredni konkurent.
 
Do góry