Samsung - P3600 - nowy soft 2.06

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowy soft

Ver 2.06 : FEB. 04. 2010
1. Improves a specific BD title''s playback capability

nowy terminator powinien ruszyć :)
 

karolkos31

New member
Witam.
Kupiłem 3600 w grudniu ubiegłego roku.Jestem z niego średnio zadowolony ponieważ nie mogę przewijać plików MKV, przy włączaniu napisów zacina film (jeśli na płycie są napisy w formacie srt i txt) i potrafi się przyciąć podczas słuchania mp3 z pendrive'a.Zainstalowałem ostatnio nowe oprogramowanie które pojawiło się na stronie samsunga, ale problem nie zniknął.Nie bardzo teraz wiem, czy zanieść odtwarzacz na naprawę gwarancyjną, czy też na kolejną aktualizację, która zniwelowała by moje kłopoty?Czy któryś z posiadaczy 3600 ma podobne problemy?
 

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
sam 3600

było już o tym , tutaj jak i u konkurencji :D
ale przypomnę mkv + napisy w postaci .txt = ZWIECHA !!!!!
MKV tylko z napisami pod postacią .srt i TYLKO TAK !!!!!
co do przewijania mkv to nie zauważyłem problemu u mnie przewija normalnie ,
pendrive i dysk zew. z własnym zasilanie na frontowym usb śmigają "jak ta lala" zarówno mp3 ,mkv,divx - mój soft to 2.05 , 2.06 jeszcze nie wrzuciłem na pokład :)
 

karolkos31

New member
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie modelu 3600. Otóż podczas odtwarzania MKV nie ma polskich liter w napisach srt (bynajmniej u mnie).Zamiast tego wychodzą jakieś dziwne znaki. W kompie napisy są ok, a u mnie w odtwarzaczu niestety to nie hula. Czy mam coś źle skonfigurowane, czy też to kolejna rzecz, którą załatwi któraś z aktualizacji?
 

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
wchodzisz do menu , zakładka set up i tam przy napisach ( subtitles) zmieniasz na central z tego co pamiętam (teraz dokładnie nie sprawdzę bo jestem w pracy)
 
Ostatnia edycja:

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
profil 5.1

mam soft 2.05, na chwilę obecną z profilem 5.1 żaden film mi nie poszedł (sprawdzałem ok 15 tytułów)
pozostaj jedynie przerobić na profil 4.1.Nie wiem jak na nowszych softach
 
Ostatnia edycja:
Do góry