LE40B530 lcd samsung

axels 2

New member
Rozmawialem z facowcami w sklepach,serwisie,ale kazdy mowil co innego............Dlatego prosze o pomoc.Telewizor mam od 2 tygodni.
 

kapsell

New member
Bez reklam
????????????

To zalezy od modelu chyba, w niektorych to normalne (nie wiem czy to sie tyczy wszystkich modeli)
 

roman1979

New member
witam. ja mam ten sam model i nie mam żadnych trzasków przy włączaniu telewizora.i jeszcze podpowiem ten model nie obsługuje dzwięku przestrzennego, po połączeniu HDMI brak formatu autoszerokość obrazu. pozdrawiam.
 

Andrzej RATM

New member
Jeżeli dźwięki te są pojedynczymi trzaskami i dochodzą z tylnej części obudowy są związane z rozszerzalnością termiczną samej obudowy jak i wielu innych komponentów. Jest to zjawisko normalne. Dla przykładu polecam po kilkugodzinnej pracy odbiornika w zimie otworzyć okno i delektować się "muzyką" plastiku. W nocy można się nie raz wystraszyć ! Heheh

Jeżeli jednak jest to efekt stały (brzęczenie, piszczenie) - związany jest z pracą invertera zasilającego świetlówki matrycy, jak i samych świetlówek i też nie należy się tym przejmować ! Efekt jak najbardziej normalny.
 

mareksz1985

New member
Jeżeli jednak jest to efekt stały (brzęczenie, piszczenie) - związany jest z pracą invertera zasilającego świetlówki matrycy, jak i samych świetlówek i też nie należy się tym przejmować ! Efekt jak najbardziej normalny.


Od 3 miesiecy posiadam tv le37b651 brzeczy strasznie i uslyszalem taka sama gadke od pracownika serwisu jaka napisal Andrzej. Tydzien temu kolega kupil taki sam tv i z wiadomych przyczyn postanowilem sprawdzic czy w jego TV rowniez wystepuje brzeczenie. Odziwo wszystko jest w jak najlepszym porzadku, 0 brzeczenia przy ustawieniu jak najciemniejszych kolorow jak i najjasniejszych. Wiec w jaki sposob ktos moze powiedziec KAZDY TV BRZECZY skoro wiekszosc osob nie ma z czyms takim problemow?
 

axels 2

New member
Dlugo mnie nie bylo,ale sprawa wyjasniona.Byl servis ,wymienil plytke ,tam gdzie zlacza euro..itd.Nie ma trzaskow,wszystko ok i cichutko.WSZYSTKIM DZIEKI
 
Do góry