Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

nolk

New member
Witam,
mam b7020, ogladam na nim programy naziemnej telewizji cyfrowej, wszystkie programy ladnie odbieraja w jakosci SD ale nie mam zielonego pojecia jak ogladac w HD poniwaz w UK nadaja kilka programow z naziemnej w jakosci HD za free.
Mam rowniez pytanko co do widgetow ten TV kupilem w UK i ma widgety YAHOO itp. jak mozna wgrac poskie widgety?
 

sebek76

New member
Witam posiadam Samsung LE40B651 T3W wersja oprogramowania T-CHL7DEUC-2004.1 moje pytanie jaki adapter wifi działa z tym modelem ?
 

Edward 1

New member
Czy ktoś może się orientuje, czy można wyegzekwować od firmy Samsung odblokowanie softu, żeby istniała możliwość wgrania alternatywnego oprogramowania?
 

cezcs

New member
Hej
wiecie moze jak włączyc wygaszacz ekranu albo wygasic ekran podczas sluchania muzyki z Media Player. Denerwuje mnie to niebieskie tlo.
 

nabucco

New member
Witam

Mam samsunga b7000 i z tego co tu wyczytałem nie ma możliwości połącznia tego telewizora ze wzmacniaczem wyjściem analogowym audio. Ponieważ w najbliższym czasie planuję kupić odtwarzacz strumieniowy z DAC mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie. Czy jesli połączę telewizor z odtwarzaczem kablem optycznym, a odwarzacz ze wzmacniaczem analogowo to ma szansę to zagrać?
Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdr.
 

nabucco

New member
A na EURO złączu nie ma czasem wyjścia audio analog?
Ja tylko zgaduję, bo mam podłączony TV światłowodem.

Teoretycznie tak, w praktyce gdzieś wyczytałem że te wyjście nie przesyła sygnału przy odtwarzaniu plików z pendriva (i u mnie faktycznie tak jest). Jeśli się mylę i u kogoś to działa prosiłbym o sprostowanie. Aktualnie mam podłączony dekoder do wzmacniacza wyjściem analogowym i działa ok. ale nie mogę dojść do ładu z plikami z pamięci zewn.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
witam, czy ktoś z Was ma dostęp do iplexu na tym tv?
Iplex pojawił się kilka dni temu i na serii C działa. Z tego co widziałem najnowszy soft do ściągnięcia jest z tamtego roku.....
p.s. nie mogę tego sprawdzić teraz bo tv jest w innym mieście :)
 

Edward 1

New member
O serii B firma Samsung już dawno zapomniała. Ratuje tę serię aplikacja SamyGo ale jak do tej pory nigdzie nie znalazłem polskiego opisu wgrania tego oprogramowania. Niestety po wgraniu najnowszych softów pojawiła się blokada.
 

Krist10

New member
Witam.Ten problem już poruszałem jednak nie uzyskałem odpowiedzi,więc ponawiam:chodzi o odtwarzanie filmów-wiemy że można zsynchronizować spóźniające się napisy przerabiając je programikiem,a co zrobić jeśli spóźnia się lektor?Dotyczy to B7000,może ktoś ma też taki problem.Na kompie jest OK.
 

tomch150181

New member
panowie pytanie o odbiór kanałów z anteny siatkowej zewnętrznej, jest teraz w mojej okolicy 21 kanałów w tym dwa HD (TVP1 i 2) jaki moduł kupić aby grało to na UE46B7000? Czy moduł Neotion NP4+ będzie dobry czy lepiej kupić Arive t65 ?
 

tomch150181

New member
no i stało się mój led padł od uderzenia pioruna, niby listwa wyłączona ale kabel był w gniazdku i lipa nie odpala dziś wcale, jak koszt naprawy przekroczy wartość TV trzeba będzie kupić coś nowego, co koledzy polecają do 4 tysiaków ?
 

tomch150181

New member
czy ktoś z Was koledzy wie dlaczego przy podłaczeniu nagrywarki BLU-RAY Samsung SE-506AB która ma tryb AV wyskakuje komunikat o przeciążonym USB? Będzie to chodzić z UE46B7000?
 

skubiszek

New member
witam, mam problem z ue40 b7000. Wszedłem kiedyś w tryb serwisowy i nic nie zmieniając wyszedłem. Zmieniło się menu z bordowego na niebieskie. Jak powrócić do fabrycznego menu? dodam, że factory reset nic nie dał. Jaki jest "type" tego tv? teraz ustawiony jest 40 PU....coś tam.
 

tomch150181

New member
wczoraj mój ue46b7000 zaktualizował się i mam teraz facebook-a, twittera, nowego youtuba o co chodzi przecież samsung dawno temu olał wersję B a tu taka zmiana ?
 

lgrom

New member
Siema Mam model Ue46b600vwxxu kupiony w Wielkiej Brytania. gdy oglądam film to muszę w menu przełączyć na język polski żebym mógł oglądać film po polsku. Czy jest możliwość aktualizacji abym nie musiał przełączać język podczas oglądania filmów?.
 

allibabba

New member
Witam. Do wtorku byłem szczęśliwym posiadaczem UE40B7000WWXXH, coś mnie podkusiło i zajrzałem do menu serwisowego, nic nie zmieniając wyszedłem z tego menu i wyłączyłem TV. Po ponownym włączeniu pojawiły się pionowe paski, poza tym wszystko działa. Nie przywracałem ustawień fabrycznych. Nad menu jest napis RES: 720P a chyba powinien być 1080. Może ktoś wie jak zmienić rozdzielczość w menu serwisowym ewentualnie wie co może być przyczyną problemu.
Pozdrawiam
 

allibabba

New member
Witam. Jako, że nie naprawiłem swojego telewizora zdjąłem obudowę w celu sprawdzenia połączeń, nic to nie zmieniło. Na płycie głównej znalazłem przycisk, może ktoś wie do czego może służyć.
Zdjęcie na stronie fotosik.pl

fotosik.pl/zdjecie/pelne/fa9db9cc4d5d79a1
 
Do góry