Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

coper

Member
Bardzo ciekawy test. Szkoda że niema fotek typu czarne tło z jasnym obiektem w środku (tak wiem czepiam się ). Ciekawe jak jest z poborem prądu na mniejszych rozmiarach.
 

MAdam

New member
Ciekawy ten B650 ;)

Ładnie się zapowiada ten model, szkoda tylko że tak duża różnica w cenie między 40cali a 46 prawie 2000 tysiaki, powinno być tak 1200-1500 max. A koledzy więcie może kiedy pojawi się w sklepach B750? Sony swoje 200Hz spaprał, no ale to nie znaczy że Samsung nie wywali jakiekoś przełomu w motion plus 200Hz. Szczerze powiem mam takie przeczucie ;) A poważnie to wie ktoś kiedy ta B750 i czy dużo droższa będzie od 650?
 

drebin

New member
Z tego co wyczytalem w tym tescie LE40B650 nie za dobrze sobie radzi z grami, masakra a wylacznie do tego potrzebuje telewizora i co tu teraz robic ...
 

Human

New member
Widziałem dziś w (Skn)Euro 40'' B650. Popatzyłem, posłuchałem i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej serii. Sam bym wolał 37''. Jeśli 37'' grałby tak jak ten który widziałem to całkiem ciekawie się zapowiada.
Niestety w Euro nadal powalają cenowo - 40'' za niemal 5 tysięcy. Powariowali.
 

MAdam

New member
bluray napisał:
Już to zrobił w serii xxB650 jest przy 120 Hz.
Idź do sklepu i się przekonaj na własne oczy.
Na Europe 100HZ, ale wracając do sedna jeśli 100hz w B650 działa dobrze to 200Hz w B750 (240HZ w USA) może jeszcze lepiej, a na pewno lepiej niż w Sony serii Z4500..
 
Ostatnia edycja:

MAdam

New member
Biorąc pod uwagę całą serię A, która role monitora spełniała rewelacyjnie w serii B będzie pewnie podobnie, albo i lepiej. Niech napisze ktoś z pierwszych szczęśliwych użytkowników B650 czy po HDMI 2 PC obraz z kompa jest jak żyleta? czy może jednak ostrzejszy ? ;)
 

d51413

New member
testowal juz ktos pobor mocy w B650 37 cali? moze ktos podac opinie, za i przeciw co do kupna tego modelu bo chce w tym tygodniu kupic cos w okolicach 3500 zl 37 cali lub zaproponowac jakis inny lepszy lcd???
 

derek71

New member
Pierwsze wrażenia Samsung LE40B650.
Obudowa w kolorze czarnym , podstawa z czarnego szkła prostokątna.
Oprogramowanie T-CHELEU-0101
pilot jak w modelu 40A656 (małe zmiany kolejnosci przycisków)
menu ekranowe bardzo ładne i bogatsze w funkcje i animacje
pobór mocy 124 - 196 w( za 2 dni podam dokładne wartosci )
wifi nie działa (trzeba kupic urzadzenie samsunga na usb)
obsługa DLNA po lan bezproblemowa
wielki plus: koniec problemów z tunerem N (działa dzwiek DD po hdmi oraz nie miałem komunikatu o problemie HDCP )
Yotube ciezko ale zaskoczyło
wewnetrzna pamiec TV z bajerami (gotowanie, gry, obrazy , relaks niestety po angielsku)
2 porty usb (czyta w każdym pena ntfs)
Nie czyta formatu: ,mpc ,m2ts ,mov ,rmvb ,
odczytywane formaty :jpg, mp3,mpg, vob , avi z napisami txt,
mkv tak ale bez bez DTS ( po optyku tez nie działa )
asf (był problem z dzwiekiem)
wmv (niestety bez dzwieku) .
Obraz nie przycina po Lanie nawet w 1080p,
konsoli nie posiadam wiec nie sprawdzałem ,
TV cyfrowej w okolicach Łodzi nie ma ,
laptop po kablu VGA działa ( nie ma hdmi ).
Obraz bajer , kolory , czerń super , dzwiek SRS TruSurround HD bardzo dobry nie mam do czego sie przyczepic . Problemy z dzwiękiem w filmach na pewno beda usuwane w kolejnych softach , manual na penie 30,6 M.
W testach oczywiście znajdą 100 wad tego telewizora ja jestem bardzo zadowolony z zakupu .:D :D :D
 
Do góry