Plazmy Samsunga nowej serii 6 i 8 na 2009 r

smoose

New member
Na targach CES w styczniu 2009 r. Samsung zaprezentował nowe plazmy z serii 6 i 8 na 2009 r. Mają m.in. być cieńsze, mieć lepszą głębie czerni i bezprzewodową łączność z internetem. Czy ktoś się może orientuje kiedy pojawią się w sprzedaży i jaka będzie ich orientacyjna cena? Na infolinii Samsunga nie za bardzo byli zorientowani wogole o czym mowa i nie udzielili mi takiej odpowiedzi. Byłem zdecydowany na zakup plazmy obecnej serii 656 lub 756, no i pojawiła się zagwozdka, czy warto poczekać? Na przeloomie marca-maja mają też pojawić się nowe plazmy panasonica. Ciekawe jak wypadna porownania nowych modeli plazm Samsunga i Panasonica.
 

timonek

Member
Bez reklam
Witaj napewno beda a ceny latwo sobie mozna wyobrazic po pierwsze bedze wieszka pewnie ze wzgledu ze to nowosc czyli ciensze a i jescze do tego dochodzi nowe przeliczanie walutowe czyli jak wiesz kurs jest duzo wiekszy wiec ceny eni beda tak przystepne, gdyby liczyc po kursie z tamtego roku to by jescze mozna bylo sie skusic na zakup bo i mi sie spodobaly ale w takiej sytuacji to chyb ajest teraz oststnia okazja kupic cos wogoel taniej i z tych tv co sa na rynku i to oczywiscie w tych skepach gdzei jescze za bardzo nei podniesli cen.
 

surfer

New member
Niestety nigdzie nie ma żadnej wzmianki na temat nowości Samsunga. Faktem jest jednak, że coś jest na rzeczy, pytanie tylko czy dotyczy to LCD-ków czy również plazm. Na razie na samsung.de są nowe LCD-ki Armani TV LE46/52A900G- ale nie są to nowe modele a jedynie design Armani (zwykłe podświetlenie, nie LED i wyposażenie jak niemiecka odmiana 956, czyli 959). A co do nowości w Polsce, wczoraj wysłałem kilkanaście maili do różnych sklepów z pytaniem o dostępność PS50A756 - porażka, nigdzie nie ma (mowa oczywiści o cenach do 5,5 tyś.). Jeden ze sklepów odpowiedział, że ww nie ma w magazynach Samsung Polska a 10 marca wchodzą nowe modele i nowe ceny - około 15% w górę :( Pytanie, tylko czy może (myślę optymistycznie:) ), ceny nowych modeli będą zgodnie z dotychczasową tendencją niższe niż sprzedawanych obecnie. Dzięki temu mielibyśmy choć trochę zbilansowane ceny.
Z drugie strony nie wiem czy czekać, bo co te nowe modele miałyby mieć czego nie ma obecna seria PS 756? Jakieś ideas?
pozdrawiam
 

djyankee

New member
no ja kupilem przedwczoraj, faktycznie ciezko z dostepnoscia, ale udalo mi sie i nie zaluje... ;)
chociaz mam maly problem z boczna klawiatura (czasem glupieje ten dotyk) to i tak jestem zadowolony z zakupu i mysle ze za cene, troszkę ponad 5tys nie znajdzie sie nic lepszego...

na te nowe modele chyba nie ma co czekac... ceny pewnie bedą sporo wyzsze, a niewiadomo czy warto bedzie przeplacac w stosnuku do ps50a756, ktory naprawde jest REWELACYJNY! nie ma problemu z biela i z czernia, to tylko plotki.. lub brak odpowiednich ustawien ;)

polecam w 100%!
 

timonek

Member
Bez reklam
surfer napisał:
Niestety nigdzie nie ma żadnej wzmianki na temat nowości Samsunga. Faktem jest jednak, że coś jest na rzeczy, pytanie tylko czy dotyczy to LCD-ków czy również plazm. Na razie na samsung.de są nowe LCD-ki Armani TV LE46/52A900G- ale nie są to nowe modele a jedynie design Armani (zwykłe podświetlenie, nie LED i wyposażenie jak niemiecka odmiana 956, czyli 959). A co do nowości w Polsce, wczoraj wysłałem kilkanaście maili do różnych sklepów z pytaniem o dostępność PS50A756 - porażka, nigdzie nie ma (mowa oczywiści o cenach do 5,5 tyś.). Jeden ze sklepów odpowiedział, że ww nie ma w magazynach Samsung Polska a 10 marca wchodzą nowe modele i nowe ceny - około 15% w górę :( Pytanie, tylko czy może (myślę optymistycznie:) ), ceny nowych modeli będą zgodnie z dotychczasową tendencją niższe niż sprzedawanych obecnie. Dzięki temu mielibyśmy choć trochę zbilansowane ceny.
Z drugie strony nie wiem czy czekać, bo co te nowe modele miałyby mieć czego nie ma obecna seria PS 756? Jakieś ideas?
pozdrawiam

Witam z cenami eni wiadomo jak ebdzie ale nowe modele maja miec podobno o wiele lwpszaz czern mniej energi pobierac i sa cienkeie ponizej 3cm wiec i waga jest mniejsza podobno beda z seri 8 jak i 6 gdzies kiedys przypadkiem na jakies stroeni czytalem ale ostatnio szukam i nie moge jeje znalezc ponownie.
 

surfer

New member
Co do tych parametrów to masz rację, nie chce mi się szukać linków z IFA ale faktycznie mają ponoć mieć lepszy kontrast, czerń itp. Co do zużycia nie znalazłem takiej informacji. Dodatkowo ma mieć bezprzewodową łączność z netem i innymi urządzeniami wi-fi. No i ważne z punktu widzenia osób mających kolekcję plików mkv - będą odtwarzały takie pliki :) Chociaż po cichu liczę, że nowe softy do no 756 również umożliwią dekodowanie mkv-ałek :) (bo 756 zamówione :) )
Przeważyły opinię użykowników i niewiadoma co do cen.
pozdrawiam
 
Do góry