Pękająca obudowa

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam! Mam tv LE 40a656a, dokładnie taki sam problem z ramką jak w/w. Dzisiaj przyjechał gościu z serwisu i wymienił mi ją na nową. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale kolega który ma dokładnie ten sam model (wymieniał już ramkę 2 razy) podpowiedział że można to zgłosić do serwisu. Teraz tv wygląda jak nowy, tylko martwię się co będzie jeśli się to powtórzy, bo gwarancje mam tylko do 9 stycznia 2011 :(
 

zima99

New member
Witam.

Mam chyba podobny problem z obudową mojego b650. Załączam fotki.

Chodzi o te szare przebarwienie/odbarwienie/skazę na obudowie na wysokości przycisków. Coś jakby tam się rozkleiło w środku albo jakieś powietrze dostało. Miał ktoś może taki problem?

Okazuje się, że znajomemu, który kupował ten sam model razem ze mną, też pojawił się taki "efekt" w tym samym czasie co mi (2-3ce od momentu kupna). Ma ktoś doświadczenia z reklamowaniem tego? Lepiej w ramach gwarancji czy niezgodności towaru z umową?

Pozdrawiam
mam to samo,właśnie czekam na ludzi z serwisu ,mają zabrać TV.
Powiedzieli telefonicznie,że do naprawy.
Koniec gwarancji 02.05.2011
 

the Flood

New member
witam

odkopuję trochę stary temat ale liczę na pomoc jak to jest że na wymianę ramki przyjażdża do was serwis do domu? jest jakaś obcja do wykupienia czy poprostu macie tak gadane?
 
Do góry