PS50A756 na ścianę - jak wysoko?

maxthebest

New member
witam..jutro, a właściwie dziś chcę powiesić plazmę 50" na uchwycie Ghost 410 i mam pytanie...jak określić wysokość montażu? jest jakaś optymalna? czym sie kierować??..Odległość od ekranu: 3.5m..
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
To Proste Masz Internet

To proste masz internet to szukasz PRAWIDLOWA POZYCJA DO OGLADANIA TV I MASZ ze w twoim i w moim przypadku
a to cholernie wazne !!!!
Musza w domu odpoczac miesnie karku i inne zwiazane z twarza i kregoslupem wiec glowa lekko do gory!!!!
tak jak w kinach na calym swiecie.
w naszym wydaniu to
OKOLO 80-90 cm DÓŁ TELEWIZORA OD PODŁOGI.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
????????????

a w domu czy w lokalu?:mrgreen:
bo w domu to cztery litery na ogol standart okolo 30-40cm
maja siediska i fotele i inne takie pierdoly,od powierzchni podlogi.:confused::confused::confused:
a w lokalu to roznie.:mrgreen:
 

maxthebest

New member
dzięki..najgorsze, że siedziska..dotrą za 3 tygodnie ;)..chyba, że podjadę do sklepu obmierzyć :)..dzk za sugestie, fotele będą z funkcja relaks, czyli nogi do góry :), nie mogę się doczekać..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie wieszać na wysokości dolnej krawędzi
Telewizora przy tej odległości 1-1.20 metra
Pamiętaj jedynie aby uchwyt był uchylny
 

jacky-x

New member
@maxthebest
Najlepszą odpowiedź dał ci chyba kolega @pawelsystem
pawelsystem napisał:
bo tam mi się najlepiej podobało, myśle że jest ok
i nie ma co robic wielkich ceremonii i wyliczeń z dokładnością do centymetrów. Jeden chłop ma dwa metry drugi półtora metra, jeden ogląda z dwóch drugi z 5metrów, jeden siedzi "rozwalony" na fotelu drugi jak przykładny uczeń w szkole, ma być tak aby tobie się dobrze oglądąło a nie tak jak tos decyduje za ciebie. Usiąć sobie w miejscu gdzie będziesz najczesciej oglądął i oceń w którym miejscu będzie najwłaściwiej. Widzisz przykład, kolega dał 105cm od ziemi ja 70cm ( a mam 190cm, oglądam z 2-3m) i obaj jesteśmy zadowoleni i nie mamy zamiaru nic zmieniać. Pozdr
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
i oto chodzi.!

I WSZYSTKO SIE ZGADZA!!! I OTO CHODZI !
zalecaja i to nie jest zaden bajer aby miec, jak jest taka mozliwosc tak powieszony telewizor bys mogl na niego patrzec na wprost lub lekko do gory.
I tyle na temat.
Jak kino to kino.
 

El Greco

New member
Tak by srodek ekranu byl lekko wyzej niz poziom twoich oczu.
jest taki wieszak za 200€ z motorem, ktory dziala na pilota samsunga i daje sie zaprogramowac na kilka pozycji, po wylaczeniu
chowa sie, a wlaczajac TV wysuwa na ostatnio uzywana pozycje, polecam.

Tak wlasciwie wpisalem sie tylko po to, zeby miec 5 postow co pozwoli umieszczac linki. Co za bzdura...
 
Do góry