Samsung PS50A756 czy PS50A656

darekkoszyk

New member
Proszą o poradę czy warto dopłacić ok 1000zł więcej za nowy model z serii 756. Czy lepiej wziąć tańszy model 656. Jakie są różnice w jakości obrazu i wyposażeniu. Telewizor przeznaczony będzie do róznych zastosowań cyfrowy Polsat i filmy DVD itp.:)
 

timonek

Member
Bez reklam
darekkoszyk napisał:
Proszą o poradę czy warto dopłacić ok 1000zł więcej za nowy model z serii 756. Czy lepiej wziąć tańszy model 656. Jakie są różnice w jakości obrazu i wyposażeniu. Telewizor przeznaczony będzie do róznych zastosowań cyfrowy Polsat i filmy DVD itp.:)

Co do modelu 756 to jest on na stronie samunga jest on fulhd i ma tuner mpeg4, na temat seri 656 nic nie ma na stronie samunga mozna tylko poczytac na stronach sklepow tez ale co do tunera to nie wiem.
 

sajmer

Member
Ja mam osobiście 656 , kupiłem ze 3 miesiące temu , też jest FullHD 100Hz Dual Scan, używam do cyfry HD - tuner KAthrein po hdmi , DVD , Xbox360 , PC. Ja go bardzo polecam , obraz jest bardzo dobry , generalnie sprawuje się bardzo dobrze , na temat serii 756 nie czytałem więc nie wiem czym się różnią.

Pozdrawiam
 

darekkoszyk

New member
Dzięki za podpowiedź. Przeglądałem wszystkie dostępne tematy na forum. Nie ma ich wiele. Porównywałem też te dwa modele na podstawie informacji z internetu. Chciałbym uzyskać informacje od kogoś kto ma w domu taki telewizor, ewentualnie może jakies testy.
 
Do góry