Ktora plazme wybrac ?

Hartson

New member
Bez reklam
Słyszałem, że w tym LG są jakieś problemy z czernią. Z tych 2 podanych przez Ciebie modeli wybrałbym Samsunga.
Zobacz jeszcze Panasa 50PY800.
 

timonek

Member
Bez reklam
Witam nie wiem czy ktos to zauwazyl ale kolega tutaj chce kupic samsunga 63 cale do 6000zl i nikt tego nie widzi tylko jescze kaze mu kupywac, chyba nie masz na mysli tego modelu samsunga jak sie zastanawiasz miedzy 50 calowym lg to i chyba masz na mysli jakis 50 calowy samsung a nie ten co tutaj napisales 63 cale.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Wybor

Wybor nalezy do ciebie!!!! Teraz ten sprzet jest na dosc wyrownanym poziomie,kazdy ma jakies wady i zalety.
Na dzis JA wybralem SAMSUNGA,bo spelnial moje oczekiwania w kwesti jakosci obrazu oraz mozliwosci ustawien oraz nowinek technicznych.
Lub poczekaj na LASEROWE to juz niebawem????:twisted:
 

awujotka

New member
Bez reklam
cezary777 napisał:
witam przymiezam sie do kupna plazmy ale niewiem co wybrac budzet do 6000 tys
czyli niezły budżet 6000 x 1000 = 6.000.000
można za to nie tylko 63-calową plazmę kupić, ale i.... tak, to też:p:p:p



przepraszam, ale nie mogę się opanować, jak widzę takie kwiatki, to chyba zboczenie zawodowe...
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Fajnie Jest

Nic to,bez urazy nic zlego na mysli nie mialem a biorac pod uwage dzisiejsze tempo zycia i to jak szybko NOWE wypiera stare to sie czlowiek nie obejrzy i znow trza bedzie wybierac
a moze laserowy a moze holograficzna tv a moze inne jakie cuda????? Sam juz jestem ciekaw tego laserowego tv a dopiero co KUPILEM SAMSUNGA PDP 50 cali.
Dwa lata temu pdp LG 42 i przedtem jakies trzy lata ctr 32
ot takie hobby.
 
Ostatnia edycja:
Do góry